سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1717
مظنه4,597,000
18 گرم1,061,200
ارزش سکه10,357,041
قدیم (بهار)10,650,000
جدید (امامی)10,985,000
نیم6,300,000
ربع3,950,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

موج جدید افزایش قیمت طلا آغاز شده است+تحلیل تکنیکال

قیمت طلا از پایان روز گذشته یک حرکت صعودی بسیار قدرتمند را شروع کرده و توانست برای بار دیگر به بالای میانگین تحرک 200 روزه خود بازگردد. کارشناسان بازار طلا معتقدند که موج جدید افزایش قیمت طلا آغاز شده است.

موج جدید افزایش قیمت طلا آغاز شده است+تحلیل تکنیکال


قیمت طلا از پایان روز گذشته یک حرکت صعودی بسیار قدرتمند را شروع کرده و توانست برای بار دیگر به بالای میانگین تحرک 200 روزه خود بازگردد. کارشناسان بازار طلا معتقدند که موج جدید افزایش قیمت طلا آغاز شده است.

روز گذشته اتفاقات بسیار زیادی در بازار ها افتاد و در نتیجه آن طلا توانست برای بار دیگر جایگاه خود را به عنوان یک سرمایه گذاری امن باز پس گرفته و قیمت آن افزایش نسبتا خوبی داشته باشد.

بیت کوین در روز گذشته سقوط بسیار شدیدی از خود نشان داده و قیمت آن به 31 هزار دلار رسید که نشان دهنده 10000 دلار سقوط قیمت بود.

از طرف دیگر اقبال از بازار سهام نیز میان اخبار مختلف بازار مانند افزایش آمار بیکاری و رشد شدید آمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده کاهش یافت.

در این میان طلا توانست برای بار دیگر قدرت خود را به عنوان یک دارایی امن نشان داده و قیمت آن رشد قابل توجهی را نشان دهد. به علاووه این رشد قیمت طلا در حالی بود که ارزش دلار آمریکا نیز افزایش یافت.

به طور معمول در هنگام افزایش ارزش دلار قیمت کالا های وابسته به آن مانند طلا کاهش می یابد اما در روز گذشته به دلیل فشار بالای خرید طلا، قیمت آن روندی افزایشی را طی کرد. در واقع اگر در روز گذشته دلار خنثی می بود و تغییری از خود نشان نمی داد قیمت طلا بیش از 20 دلار افزایش می یافت.

کارشناسان معتقدند که یکی از مهم ترین دلایل کاهش قیمت طلا در روز جمعه و رسیدن آن به قیمت 1850 دلار بر اثر افزایش شدید قیمت بیت کوین و رکورد شکنی این ارز دیجیتال تا بیش از 40000 دلار بود.

اما همواره باید مد نظر داشت که معمولا هرچیزی که قیمت ان به این شکل افزایش یابد سقوط ها و اصلاح قیمت های گسترده ای را نیز تجربه خواهد کرد.

طبق نمودار ها می توان گفت که مهم ترین سطح حمایت طلا در 1768 دلار ثابت می باشد. سطح حمایت بعدی طلا 1840 دلار می باشد که کارشناسان انتظار دارند قیمت طلا به زیر این سطح بازنگردد.

در بالای نمودار نیز سطح 1886 دلار قوی ترین سطح مقاومت پیش روی قیمت طلا می باشد که در صورت شکسته شدن آن انتظار می رود طلا برایی بار دیگر شانس خود را برای رسیدن به بالای 1900 دلار امتحان کند.

سایر خبر های مفید در 5 ساعت گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا