سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1829.6
مظنه4,354,000
18 گرم1,005,100
ارزش سکه9,809,562
قدیم (بهار)10,100,000
جدید (امامی)10,325,000
نیم5,550,000
ربع3,550,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

در انتظار سقوط شدیدتر قیمت طلا باشید

قیمت طلا در روز گذشته و در ادامه آن امروز کاهش بسیار شدیدی پیدا کرده است. طلا به تنهایی دیروز حدود 4 درصد، نقره 10 درصد و سکه نیز حدود 7 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده است.

در انتظار سقوط شدیدتر قیمت طلا باشید


قیمت طلا در روز گذشته و در ادامه آن امروز کاهش بسیار شدیدی پیدا کرده است. طلا به تنهایی دیروز حدود 4 درصد، نقره 10 درصد و سکه نیز حدود 7 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده است.

قیمت هر انس طلای جهانی در حال حاضر 1850 دلار می باشد. این در حالی است که انس طلا در روز گذشته حتی تا 1842 دلار نیز سقوط کرده بود که با رشد اندکی مواجه شده و به سطح حمایت بسیار قدرتمند خود یعنی 1850 دلار بازگشت.

مهم ترین عامل کاهش شدید قیمت طلا را می توان افزایش بازده خزانه داری ایالات متحده آمریکا و در نتیجه آن تقویت شاخص دلار دانست.

همراه با افزایش ارزش شاخص دلار کالا های وابسته به دلار مانند طلا و دیگر فلزات گرانبها کاهش قیمت بسیاری زیادی پیدا می کند.

در حال حاضر بازار های جهانی در تعطیلات آخر هفته قرار دارد و با وجود افت شدید هشتاد دلاری در روز های پایانی هفته گذشته همچنان نیز پیش بینی می شود که حرکت نزولی به پایان نرسیده باشد.

تحلیلگران بر این اعتقادند که افزایش بازده خزانه داری ارزش دلار را افزایش داده و باعث می شود که فروش بسیار گسترده ای در بازار طلا اتفاق بیافتد که در نتیجه آن قیمت افت شدیدی را تجربه می کنند.

برخی از کارشناسان پیش بینی کرده اند که با توجه به سیاست های مالی جدیدی که در حال مشاهده آن ها هستیم طلا ممکن است حتی تا 100 دلار دیگر نیز کاهش پیدا کند.

در حال حاضر شرایط بسیار نامشخص بوده و پیش بینی دقیقی از وضعیت آینده اقتصاد وجود ندارد. آمار کرونا در ایالات متحده روز به روز در حال افزایش بوده و آمار بیکاری نیز در حال بالا رفتن است.

در این شرایط بازار به سمت نگهداری پول نقد رفته و شرایط برای طلا و دیگر فلزات گرانبها بدتر از پیش می شود. در این میان اخبار خوشبینانه نسبت به تولید واکسن نیز از بین رفته است که شرایط را بدتر می کند.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا