سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1732.3
مظنه4,589,000
18 گرم1,059,300
ارزش سکه10,339,017
قدیم (بهار)10,650,000
جدید (امامی)10,950,000
نیم6,300,000
ربع3,950,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

اگر صورت زیبایی می خواهید هیچگاه این کار ها را نکنید

یکی از آرزو های بسیاری از افراد داشتن چهره و صورت زیبا می باشد. یکی از نکات درباره داشتن چهره زیبا مراقبت از پوست صورتتان می باشد. پس اگر صورت زیبایی می خواهید هیچگاه این کار ها را نکنید.

اگر صورت زیبایی می خواهید هیچگاه این کار ها را نکنید


یکی از آرزو های بسیاری از افراد داشتن چهره و صورت زیبا می باشد. یکی از نکات درباره داشتن چهره زیبا مراقبت از پوست صورتتان می باشد. پس اگر صورت زیبایی می خواهید هیچگاه این کار ها را نکنید.

1. اول از هر چیزی هیچگاه به صورت خود آبلیمو نزنید. احتمالا اگر تا به حال این کار را انجام داده اید متوجه شده اید که ابتدا پس از زدن آب لیمو به پوست صورت لک ها کمرنگ تر شده و پوست روشن تر می شود.

اما پس از مدتی پوست شما به شدت خشک شده، لک های آن زیاد شده و بسیار حساس می شود. همچنین مقاومت خود را در برابر آفتاب از دست داده و زمانی که در معرض نور خورشید قرار بگیرد تاول زده و به سرعت می سوزد.

دلیل این موضوع را می توان اسیدی کردن PH پوست و از بین رفتن چربی های مفید روی پوست می باشد که از بافت پوست شما محافظت می کنند.

2. از وازلین برای صورت استفاده نکنید. وازلین منافظ روی پوست صورت را مسدود کرده و باعث می شود تا پوست شما به سرعت پر از لک و جوش های زیاد شود.

3. به هیچ عنوان از خمیر دندان برای جوش ها استفاده نکنید. خمیر دندان نه تنها لک و جوش روی پوست را بیشتر می کند بلکه باعث تیرگی پست صورت نیز می شود.

4. جوش شیرین را به ماسک های خانگی اضافه نکنید. جوش شیرین به شدت قلیایی بوده و باعث بالا رفتن PH پوست شده و می تواند به پوست صورت آیب بزند.

5. و در انتها هیچگاه صورت خود را با آب داغ نشویید. آب داغ چربی طبیعی پوست را از بین برده و باعث گشاد شدن منافظ پوست می شود. در نتیجه این اتفاق پوست حساس شده و سریع نسبت به عوامل بیرونی واکنش نشون می دهد.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا