سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

واکنش وزیر اسرائیلی به اظهارات ظریف درباره اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی

وزیر انرژی رژیم صهیونیستی به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه کشورمان درباره اقداماتی تحریک آمیز از سوی رژیم صهیونیستی در منطقه واکنش نشان داد.

به گزارش سایت طلا به نقل از شبکه راشا تودی، یووال استاینیتز وزیر انرژی رژیم صهیونیستی و از نزدیکان نخست وزیر این رژیم، روز یکشنبه در واکنش به اظهارات محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان مبنی بر تلاش برای تحریک ترامپ برای به راه انداختن جنگ در خاورمیانه گفت این رژیم صهیونیستی است که باید آماده حملات احتمالی از سوی ایران باشد.


وزیر انرژی این رژیم درباره اظهارات ظریف گفت: این نشانه هشدار دهنده ای مبنی بر این است که ایران در حال متمرکز کردن هدفش بر روی اسرائیل است، به دنبال بهانههایی برای هجوم آوردن به اسرائیل است و بنابراین باید در وضعیتی با بالاترین سطح هشدار دستمان روی ماشه باشد.


بر اساس این گزارش، اظهارات این مقام صهیونیست در پی این مطرح می شود که ظریف روز گذشته در صفحه توییترش نوشت: اطلاعات تازه از عراق حاکی از آن است که عوامل آتش‌افروز اسراییل در حال توطئه‌چینی برای حمله به آمریکایی‌ها هستند، تا ترامپ در حال رفتن را به بهانه‌ای ساختگی به جنگ بکشانند. 

او خطاب به دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا نوشت: ترامپ، مراقب تله باش. هرگونه آتش‌بازی، پاسخ متقابل جدی همراه خواهد داشت، به خصوص علیه همان دوستان صمیمی‌ات. 

ظریف پیشتر هم به آمریکا درباره هرگونه ماجراجویی هشدار داده بود. او روز پنجشنبه هم در توییتی گفته بود: اطلاعات به دست آمده از عراق نشانگر دسیسه ای برای جور کردن بهانه ی جنگ است. ایران به دنبال جنگ نیست اما آشکارا و مستقیما از مردمش، امنیتش و منافع حیاتی اش دفاع خواهد کرد. 

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا