سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

از این طریق می توانید سرمایه خود را چند برابر کنید

همه افراد دوست دارند سرمایه خود را چند برابر کرده و پولدار شوند اما تنها تعداد معدودی از افراد راه و روش این کار را می دانند و در این راه موفق می شود. با ما همراه باشید تا روش چند برابر کردن سرمایه خود را یاد بگیرید.

از این طریق می توانید سرمایه خود را چند برابر کنید


همه افراد دوست دارند سرمایه خود را چند برابر کرده و پولدار شوند اما تنها تعداد معدودی از افراد راه و روش این کار را می دانند و در این راه موفق می شود. با ما همراه باشید تا روش چند برابر کردن سرمایه خود را یاد بگیرید.

ما در اینجا قصد داریم چند نکته درباره چند برابر کردن سرمایه به شما بگوییم. این نکته ها را مد نظر داشته باشید و شروع به کار کنید.

از صد هزار تومان تا صد ها میلیون تومان را می توان در بازار به کار بست و آن را چند برابر کرد. مهم ترین چیز این است اگر پول اضافی دارید آن را به صورت راکد در بانک نگذاشته و با آن کار کنید.

2. از ریسک کردن نترسید. اگر ریسک نکنید هیچگاه پولدار نخواهید شد و به آرزو هایتان نخواهید رسید.

3. احتیاط را نیز فراموش نکنید. ریسک کردن تنها زمانی جواب می دهد که تمام جوانب را سنجیده و اطلاعات کامل وارد عمل شوید نه این که بی گدار به آب بزنید.

4. از بازار ها مطلع باشید. برای مثال بسیاری از افراد اعتقاد دارند که هم اکنون فصل رمز ارز هاست و سرمایه گذاری بر روی آنها می تواند سود ده باشد.

5. تنها بر روی یک بازار سرمایه گذاری نکنید. پول خود را تقسیم کرده و هر بخش آن را در بازار های مختلف قرار دهید. برای مثال هم زمان در طلا، بورس و رمز ارز ها سرمایه گذاری کنید.

6. بازار های مقطعی و فصلی را فراموش نکنید. برای مثال در مقاطعی که درخواست صنعتی افزایش می یابد قیمت نقره به شکل مضاعفی افزایش یافته و سرماییه گذاری بر روی آن سود ده خواهد بود.

7. از تمامی اخبار و اتفاقات آینده با خبر باشید. اجازه ندهید حتی یک خبر از وضعیت اقتصاد کلان از زیر دستتان رد شود چرا که بر روی بازار ها بسیار تاثیر گذار بوده و به شما قدرت پیش بینی ارائه می دهد.

8. بازار های جهانی را فراموش نکنید. سرمایه گذاری در بازار های جهانی می توانند بسیار سود ده باشند. به خصوص در سرمایه گذاری های بلند مدت نوسانات دلار نیز می تواند باعث افزایش سرمایه شما شود.

9. از سرمایه گذاری های کوچک نترسید. برای مثال شما می توانید در مغازه ها و فروشگاه های کوچک سرمایه گذاری کرده و به طور مستقیم در بازار و تولیدی ها مشارکت داشته باشید.

10. و در آخر آینده نگر باشید. تا همین چند سال پیش قیمت هر عدد بیت کوین یک دلار بود در حالی که امروز قیمت هر واحد از آن 28 هزار دلار می باشد.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا