سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1720.3
مظنه4,551,000
18 گرم1,050,600
ارزش سکه10,253,403
قدیم (بهار)10,500,000
جدید (امامی)10,745,000
نیم6,250,000
ربع3,900,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

طلا در حال تلاش برای افزایش قیمت

طلا در طی هفته های گذشته تلاش بسیار زیادی برای افزایش قیمت از خود نشان داده است و هم اکنون نیز قیمت آن در حال افزایش بوده و به نظر می رسد که روندی صعودی را ادامه دهد.

طلا در حال تلاش برای افزایش قیمت


طلا در طی هفته های گذشته تلاش بسیار زیادی برای افزایش قیمت از خود نشان داده است و هم اکنون نیز قیمت آن در حال افزایش بوده و به نظر می رسد که روندی صعودی را ادامه دهد.

افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا توانست خبر های مربوط به توزیع واکسن کرونا را تحت تاثیر خود قرار داده و باعث شود تا قیمت طلا روندی صعودی پیدا کند.

در حالی که این خبر نوشته می شود هر انس طلای جهانی 1846 دلار قیمت دارد که نسبت به روز گذشته بیش از 18 دلار افزایش قیمت داشته است.

اما با این اوصاف به نظر می رسد که روند صعودی قیمت طلا در نقطه 1848 دلار متوقف شود چرا که سرمایه گذاران از خرید های گسترده در بالای این قیمت خودداری می کنند.

دلیل اصلی خودداری سرمایه گذاران از خرید در بالای این قیمت جلسه پیش روی فدرال رزرو می باشد که از امروز آغاز شده و دو روز طول می کشد.

طی روز های آینده نتیجه این جلسه فدرال رزرو و تایین سیسات های جدید پولی ایالات متحده در کنار انتشار آمار های تولید صنعتی ایالات متحده بر روی قیمت طلا تاثیر خواهد گذاشت.

سرمایه گذاران و فعالان بازار طلا در انتظارند تا ببینند که این اتفاقات چه تاثیراتی را بر روی وضعیت دلار و اقتصاد می گذارد تا در نتیجه آن اقدام به خرید یا فروش طلا کنند.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا