سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

توئیت خطرناک ترامپ: تازه جنگ را شروع کردیم

رئیس جمهوری آمریکا در ادامه اعتراضات به نتایج انتخابات ریاست جمهوری با ننگین خواندن رای دیوان عالی در توئیتی نوشت: تازه جنگ را شروع کردیم.

به گزارش سایت طلا به نقل از خبرآنلاین،ترامپ که دیشب به دلیل خنجری که از پشت از  3 قاضی منصوب خود در دیوان عالی خورده، خوابش نبرده؛ در توئیت‌های جدید ضمن تشکر از دو قاضی نوشت رای صادره ننگین بوده است ومردم ایالات متحده فریب خورده بودند چراکه حتی اجازه برگزاری دادگاه را هم ندادند.

اشاره ترامپ به این نکته قانونی است که معمولا دیوان عالی قبل از رسیدگی به پرونده، اجازه بررسی پرونده در دیوان را نیز به رای گذاشته و بعد وارد مراحل قانونی می‌شود. اما دیشب 7 بر 2 قضات اساس شکایت را زیر سوال بردند و اعلام کردند طبق قانون اساسی یک ایالت حق شکایت از ایالت دیگر را ندارد.

ترامپ نوشت من انتخابات را بردم به یاد داشته باشید من فقط به آرای قانونی فکر می‌کنم نه به رای دهندگان جعلی و تقلبی و کلاهبرداری‌هایی که در همه جا در جریان بود. چه ننگین!

او فرماندار جمهوری خواه آریزونا و جورجیا، داگ دوسی و برایان کمپ را عناصر جمهوری خواهی خواند که بیشتر از هر دموکراتی به طرف مقابل خدمت کردند و علیه ترامپ جنگیدند.ترامپ نوشت: آنها اجازه دادند آرای من در ایالتهایشان دزدیده شود.

ترامپ همچنین در توئیتی نوشت: ما تازه جنگ را شروع کرده‌ایم!

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا