سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

آیا سکه و دلار گران خواهد شد؟

بر خلاف انس جهانی طلا قیمت سکه و طلای ایران تغییر چندان زیادی را از خود نشان نداده و ما شاهد افزایش قیمت محسوسی نیستیم. اما دلیل این چیست؟ آیا در آرامش قبل از طوفان قرار داریم؟

آیا سکه و دلار گران خواهد شد؟


بر خلاف انس جهانی طلا قیمت سکه و طلای ایران تغییر چندان زیادی را از خود نشان نداده و ما شاهد افزایش قیمت محسوسی نیستیم. اما دلیل این چیست؟ آیا در آرامش قبل از طوفان قرار داریم؟

قیمت انس جهانی در محدوده بالای 1860 دلار قرار گرفته است و در حال حرکت به سمت بالای 1900 دلار می باشد. این در حالی است که قیمت سکه همچنان در حدود 12 میلیون و سیصد هزار تومان باقی مانده است.

عمده دلیل این موضوع را می توان باقی ماندن قیمت دلار در کانال 25 هزار تومان دانست. دلار از روز گذشته عملا شاهد هیچ تغییری نبوده و قیمت آن تفاوت خاصی نکرده است.

این موضوع باعث شده تا سرمایه گذاران بازار سکه بالا ترین احتیاط را مد نظر قرار داده و چه از خرید و چه از فروش خودداری کنند که باعث یک سکون بسیار قدرتمند در بازار شده است.

با وجود اینکه اخبار منفی زیادی از روابط سیاسی ایران با دیگر کشور ها به گوش می رسد بازار به این احبار توجه چندانی نشان نداده و قیمت ها را افزایش نداده است.

سرمایه گذاران به دلیل تغییر دولت ایالات متحده آمریکا همچنان از خرید عمده ارز پرهیز کرده و نهایت احتیاط لازم را در بازار ارز و دلار به عمل می آورند.

قیمت سکه نیز تا حد بسیار زیادی به دلار وابسته بوده و این مانع از افزایش های شدید قیمت سکه خواهد شد. هرچند سکه همچنان روند افزایشی خود را حفظ کرده و تلاش است تا وارد کانال 12 میلیون و 400 هزار تومان شود.

صرافی ملی در مرحله اول تغییر نرخ امروز خود همچنان هیچ تغییری در قیمت دلار ایجاد نکرده و قیمت دلار را برای سومین روز متوالی در 25600 تومان نگه داشت. هر یورو نیز در صرافی ملی 31 هزار تومان قیمت دارد.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا