سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

اعتراف به ۱۰۰ فقره بدل اندازی/قصد فروش ۳۶ قطعه شمش طلای بدلی

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک نفر با کشف ۱۰۰ فقره بدل اندازی خبر داد و گفت: متهم قصد فروش ۳۶ قطعه شمش طلای بدلی به ارزش ۲۴ میلیارد ریال داشت که شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش سایت طلا به نقل از مهر ،سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در تشریح این خبر اظهار کرد: نهم آذرماه مالک طلافروشی در محله قلهک به کلانتری ۱۲۴ مراجعه و اظهار کرد، چندی قبل مردی حدوداً ۴۵ ساله به مغازه طلا فروشی وی مراجعه و ۴ قطعه شمش طلا ۲۴ عیار یک انسی را به وی فروخته است ولی بعداً متوجه شده که طلاها بدلی بوده و هیچ ارزشی ندارند، من هم دسترسی به فروشنده نداشتم و نتوانستم از وی شکایت کنم. اما فروشنده دوباره شب قبل با وی تماس گرفته است و مدعی شده است که تعداد ۳۶ قطعه شمش طلا دیگر دارد که می‌خواهد بفروشد.

وی بیان داشت: با دریافت شکایت و تشکیل پرونده در کلانتری قلهک تیمی از مأموران کلانتری برای بررسی موضوع به محل طلا فروشی مراجعه و مراقبت‌های ویژه پلیسی را آغاز تا اینکه متهم وارد مغازه طلافروشی شاکی شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: مأموران کلانتری موفق شدند در یک عملیات پلیسی متهم بدل انداز را دستگیر و در بررسی‌های بیشتر از وی ۳۶ قطعه شمش طلا که قرار بود به طلافروش بفروشد را کشف کردند.

این مقام انتظامی ابراز داشت: متهم ۴۵ ساله در بازجویی‌ها پلیسی معترف شد، چندی پیش از طریق یکی از اقوامش با یکی از اتباع کشورهای آسیایی ساکن در آن کشور آشنا شده و بدین ترتیب با خرید طلاهای بدلی از وی و انتقال آن به کشور ایران، شروع به فروش آنها کرده است.

سرهنگ موقوفه‌ای در ادامه گفت: متهم در بازجویی‌های تکمیلی به ۱۰۰ فقره بدل اندازی اقرار و کارشناسان ارزش ریالی کلاهبرداری اخیر وی را ۲۴ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران در پایان با بیان اینکه متهم دستگیر شده برابر دستور قضائی روانه زندان شده است، گفت: تحقیقات پلیسی برای کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

بابا شمل یک ماه میگه :

تاریخ: 1399/09/24 ساعت 17:40
بدلکار فیلم دیده بودیم ولی بدلکارطلا،،،خدا بده برکت

0 0

اغصرآقا یک ماه میگه :

تاریخ: 1399/09/23 ساعت 19:14
عجیبه والا

0 1

مهندس رضا یک سال میگه :

تاریخ: 1399/09/11 ساعت 19:22
یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبیم
دولت صحبت آن مونس جان ما را بس
"حافظ"

0 1

مهندس رضا یک سال میگه :

تاریخ: 1399/09/11 ساعت 19:22
یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبیم
دولت صحبت آن مونس جان ما را بس
حافظ

0 1

مهندس رضا یک سال میگه :

تاریخ: 1399/09/11 ساعت 19:22
یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبیم
دولت صحبت آن مونس جان ما را بس
حافظ


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا