سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

کاهش قیمت طلا به پایان رسید، منتظر صعود شدید قیمت طلا باشید

قیمت طلا پس از کاهش های بسیار زیاد خود طی یک ماه اخیر به نظر می رسد که روند نزولی را متوقف کرده و کارشناسان معتقدند که دیگر بیش از این کاهش نخواهد یافت.

کاهش قیمت طلا به پایان رسید، منتظر صعود شدید قیمت طلا باشید


قیمت طلا پس از کاهش های بسیار زیاد خود طی یک ماه اخیر به نظر می رسد که روند نزولی را متوقف کرده و کارشناسان معتقدند که دیگر بیش از این کاهش نخواهد یافت.

همم اکنون در حالی که این متن نوشته می شود قیمت هر انس طلا 1793 دلار است و تلاش می کند تا برای بار دیگر وارد محدوده 1800 دلار شود.

کارشناسان معتقدند که طلا از پشتیبانی خوبی در نقطه 1765 دلار برخوردار می باشد و در تلاش است تا بار دیگر به سمت قیمت های بالاتر کمک کند.

هر چه پیش می رویم تاثیر اخبار مثبت واکسن کرونا کاهش یافته و فشار آن بر قیمت طلا کاهش می یابد. همچنین باید توجه داشت که در شرایط هیچ تغییری به وجود نیامده است و اقتصاد جهانی هنوز در شرایط نابسامانی به سر می برد.

رئیس بانک مرکزی آمریکا جروم پاول طی اظهاراتی در روز گذشته بیان داشت که واکسن تاثیرات مثبتی را ایجاد کرده است اما وضعیت اقتصاد همچنان بحرانی بوده و تا حد زیادی به ویروس کرونا طی ماه های آینده بستگی دارد.

این اظهارات به اضافه شرایط موجود می تواند انس طلا را برای بار دیگر به بالای 1800 دلار برساند و طبق پیش بینی های کارشناسان در شش ماهه ابتدایی سال 2021 انس طلا به بالای 2000 دلار بازخواهد گشت.

در کوتاه مدت نیز با در نظر گرفتن تعطیلات پایان سال میلادی و افزایش روز بهروز مبتلایان به ویروس کرونا می توان گفت که کاهش بیشتر قیمت طلا بسیار بعید بوده و می توان انتظار رشد قیمت ها را داشت.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
2 0

مهندس رضا یک سال میگه :

تاریخ: 1399/09/17 ساعت 11:07
سلام
بعضی وقتها خیلی زود دیر میشود.

2 1

Ebro یک ماه میگه :

تاریخ: 1399/09/13 ساعت 15:02
من میگفتم افزایشی و واقعا اگر درست تحلیل میکردید مشخص بود افزایشی هست بنظرم الانم برید سکه بخرید یا ابشده این قیمت چندوقت دیگه ارزو میشن

2 0

چی بگم والا یک ماه میگه :

تاریخ: 1399/09/12 ساعت 12:00
واقعا اونا ک می گفتن کاهشی زیاد بودن ... من فصد داشتم برای مصرف بخرم کاش پنج شنبه خریده بودم دیگ اون قیمت ها دیده نمیشه یا میشه؟ من بازاری نیستم و خانگی ام برای مصرفه لطفا درست و با انصاف راهنمایی کنید.

3 1

بایدن چهار ماه میگه :

تاریخ: 1399/09/11 ساعت 17:33
دیرو خدمتتون عرض کردم به خاطر ۳ واکسن کشف شده کرونا باعث فشار به انس هست ولی حقیقت کرونا و اقتصاد پسا کرونا دولتها رو مجبور به چاپ پول زیاد میکه و انس تا ۳۰۰۰ دلار امکان پیشرفت داره

2 1

خبر خوش سه ماه میگه :

تاریخ: 1399/09/11 ساعت 13:41
خدارو شکر


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا