سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

قیمت سکه و طلا افزایشی شد

از چند هفته گذشته قیمت سکه و طلا به شکلی مداوم در حال ریزش بوده و قیمت آن به شکل گسترده ای کاهش یافته است. هرچند تمایلات نسبت به سرمایه گذاری بر روی طلا به شدت کاهش یافته است اما هم اکنون قیمت ها روندی افزایشی پیدا کرده است.

قیمت سکه و طلا افزایشی شد


از چند هفته گذشته قیمت سکه و طلا به شکلی مداوم در حال ریزش بوده و قیمت آن به شکل گسترده ای کاهش یافته است. هرچند تمایلات نسبت به سرمایه گذاری بر روی طلا به شدت کاهش یافته است اما هم اکنون قیمت ها روندی افزایشی پیدا کرده است.

یکی از دلایل عمده این موضوع کاهش شدید انس طلا می باشد. شکسته شدن پی‌در‌پی مرزهای حمایتی سبب شد تا معامله گران کف اونس را 1700 دلار فرض کرده و اعتماد سابق به طلا را از دست بدهند و در موقعیت فروش قرار بگیرند.

هم چنین از طرف دیگر جذابیت بیت کوین باعث شده تا بازار رمز ارزها مانند بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال سبب خروج سرمایه‌ از بازارهای طلا به بیت کوین شود.

مهم ترین دلایل کاهش انس طلا را می توان فشار کاهشی شدید ناشی از موفقیت واکسن کرونا در آزمایشات و تولید آن تا پیش از پایان سال جاری میلادی می باشد.

با وجود افزایش قیمت دلار در روز گذشته قیمت سکه افزایش زیادی از خود نشان نداده و مهم ترین دلیل آن را می توان بی ثبات بودن قیمت انس طلا دانست.

در صورتی که افزایش قیمت دلار ادامه یابد سرمایه گذاران سکه اطمینان خاطر برای خرید را برای بار دیگر کسب کرده و شروع به خرید می کنند که در نتیجه آن می توان انتظار افزایش قیمت سکه را داشت.

همچنین با افزایش قیمت انس و رسیدن آن به بالا تر از 1800 دلار می توان انتظار داشت که قیمت طلا و سکه هر دو افزایش خواهد یافت. هرچند تا پیش از سال آینده میلادی افزایش قیمت انس چندان محتمل به نظر نمی رسد.

هرچند باید منتظر ماند و دید که دلار تا پایان روز چگونه عمل می کند اما می توان این انتظار را داشت که دلار افزایش نسبی از خود نشان داده و قیمت سکه نیز در پس آن افزایش یابد.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته

برچسب ها :

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا