سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

دارا سوم چه زمانی عرضه می شود؟

طبق وعده‌های وزیر اقتصاد و همچنین معاون امور بانکی وزیر اقتصاد، قرار بود دارا سوم که سهام دولت در سه بانک است در آبان ماه عرضه شود که با پایان این ماه همچنان خبری از این عرضه نیست!

به گزارش سایت طلا، یک ماه گذشته بود که خبرهایی از زبان رئیس جمهور و وزیر امور اقتصادی و دارایی مبنی بر عرضه دارا سوم در بازار سرمایه به عنوان سومین صندوق قابله معالمه (ETF) به عموم مردم ابلاغ شد.

این صندوق شامل سهام باقی مانده دولت در ۳ بانک ملت، تجارت  و صادرات بود که در اولین عرضه به همراه سهام دولت در دو شرکت بیمه ای به عنوان دارایکم عرضه شده بود.

عباس معمار نژاد معاون امور بانکی و شرکت های خصوصی وزیر اقتصاد، در پاسخ به این سوال که زمان عرضه دارا سوم مشخص شده است یا نه؟ پاسخ داد: فعلا زمان عرضه دارا سوم مشخص نیست.

این مقام مسئول بیان کرد: صندوق داراسوم که مرکب از باقیمانده سهام دولت در سه بانک صادرات، ملت و تجارت است، آماده شده و هر وقت که کار‌های ثبتی آن انجام شود و شرایط بازار بورس برای عرضه واحد‌های سرمایه‌گذاری مناسب باشد، تا سقف ۵ میلیون تومان برای هر کدملی ارائه خواهد شد. واحد‌های صندوق سرمایه‌گذاری داراسوم با تخفیف جدید ۲۰ درصد ارائه می‌شود.

البته دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در برنامه نگاه یک هم به این موضوع گذری زده و از آمادگی برای عرضه این صندوق در آینده ای نزدیک خبر داد.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا