سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1831.5
مظنه4,032,000
18 گرم930,700
ارزش سکه9,084,096
قدیم (بهار)9,900,000
جدید (امامی)10,050,000
نیم5,500,000
ربع3,500,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

ترامپ: کل دنیا به انتخابات آمریکا می‌خندد/ اگر مجمع گزینندگان بایدن را انتخاب کند، کاخ سفید را ترک خواهم کرد

رئیس‌جمهور آمریکا با بیان اینکه رأی ۸۰میلیون آمریکایی به جو بایدن امکان‌پذیر نیست، گفت که کل دنیا به انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور می‌خندد.

به گزارش سایت طلا، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا عصر پنجشنبه به‌وقت واشنگتن در سخنانی به‌مناسبت عید شکرگزاری بار دیگر بر بروز تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری این کشور تأکید کرد و گفت که بایدن 80 میلیون رأی کسب نکرده است و آمار و ارقام منتشرشده جعلی است.

وی در ادامه تصریح کرد: دستگاه‌های رأی‌گیری مشکل پیدا کردند و رأی‌ها را در بیشتر حوزه‌ها به‌نفع بایدن تغییر دادند؛ گویا ما از کشوری جهان‌سومی هستیم.

ترامپ افزود: ما نمی‌خواهیم درباره انتخابات 2024 سخن بگوییم؛ چراکه انتخابات کنونی هنوز به پایان نرسیده است و هزاران رأی ممکن است نتیجه را تغییر دهد.

ترامپ با تأکید بر اینکه کل دنیا در حال خندیدن به روند انتخابات آمریکا هستند، عنوان کرد که اگر مجمع گزینندگان هم به بایدن رأی دهند، مرتکب اشتباه خواهند شد که در این‌صورت کاخ سفید را ترک خواهد کرد.

وی همچنین در پاسخ به سؤالی درباره شرکت در مراسم تحلیف بایدن گفت: هنوز نمی‌توانم بگویم در مراسم تحلیف بایدن شرکت می‌کنم یا نه؛ چراکه از الآن تا روز تحلیف اتفاقات زیادی ممکن است رخ دهد.

رئیس جمهور آمریکا همچنین در پاسخ به سؤالی درباره اینکه آیا در انتخابات 2024 شرکت خواهد کرد یا نه، گفت: اکنون نمی‌خواهم درباره انتخابات 2024 صحبت کنم، به‌دلیل اینکه انتخابات امسال هنوز به پایان نرسیده است.

رئیس‌جمهور آمریکا درباره واکسن کرونا نیز گفت که مراحل تحویل واکسن از هفته آینده آغاز می‌شود و کادر پزشکی و افراد مسن برای دریافت این واکسن در اولویت خواهند بود.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا