سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

سقوط پرشتاب قیمت دلار آغاز شد

قیمت دلار که طی هفته های گذشته تا 30 هزار تومان افزایش یافته بود سقوط کرده تا 26 هزار تومان رسیده بود. هم اکنون دلار برای بار دیگر شروع به ریزش قیمت کرده و نرخ ها به صورت لحظه ای در حال کاهش هستند.

سقوط پرشتاب قیمت دلار آغاز شد


قیمت دلار که طی هفته های گذشته تا 30 هزار تومان افزایش یافته بود سقوط کرده تا 26 هزار تومان رسیده بود. هم اکنون دلار برای بار دیگر شروع به ریزش قیمت کرده و نرخ ها به صورت لحظه ای در حال کاهش هستند.

طی چند روز گذشته دلار بار ها به زیر مرز 26000 تومان آمد اما نتوانست جایگاه خود را در آن نقطه حفظ کرده و دوباره به بالای 26000 تومان باز می گشت.

امروز صرافی ملی نرخ ها را تا به این لحظه در دو مرحله کاهش داده و دلار صرافی ملی به 25750 تومان رسیده است. این در حالی است که دلار در بازار آزاد حتی زیر این قیمت نیز معامله می شود.

به نظر می رسد که دلار بالاخره توانست سطح حمایت 26000 تومانی خود را شکسته و به سمت پایین تر سقوط کند. انتظار می رود که سقوط دلار به همینجا ختم نشده و قیمت های پایین تری را تجربه کند.

همراه با ریزش قیمت دلار می توان انتظار داشت که درهم امارت نیز کاهشی شده و قیمت طلا نیز در نتیجه آن کاهش بیشتری را تجربه کند. همه این اتفاقات در حالی می افتد که بازار ها بسته شده و قیمت ها چندان تغییری نمی کنند.

کارشناسان معتقد بودند که نوسانات درهم امارات امروز بین 7100 تا 7300 تومان خواهد بود و در نتیجه انتظار داشتند که سقف قیمت دلار 26300 تومان باشد.

هرچند باید این را در نظر گرفت که حتی اگر درهم امارات نوساناتی میان 7100 تا 7300 تومان را نیز تجربه کند باز هم بیشتر معاملات در پایین تر سطح انجام خواهند شد و در نتیجه بسیار بعید است که قیمت طلا شکلی افزایشی داشته باشد.

بازار های جهانی نیز در حال حاضر به دلیل تعطیلات آخر هفته بسته هستند و باید تا فردا منتظر بمانیم تا وضعیت آینده شاخص دلار و انس را مشاهده کنیم.

هرچند پیش بینی ها انتظار دارند تا هر دو شاخص دلار و انس کاهشی بوده و قیمت ها حداقل در کوتاه مدت افت داشته باشند.

بیت کوین نیز در حال حاضر در سطح 18500 دلار ایستاده است و دلیل آن را می توان فشار فروش و ریسک پذیری معامله گران دانست. هرچند بسیاری انتظار دارند که تا آخر هفته به نزدیکی 20000 دلار برسد.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته

برچسب ها :

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
2 2

آرش آزاد دو ماه میگه :

تاریخ: 1399/09/02 ساعت 13:32
من که ۴ م خریدم ۱۶ نفروختم نمیفروشم چون باید گرونتر بخرم به شما هم توصیه میکنم اگه پولتون نیاز ندارید نفروشید اگه پول دارید بخریداگه نیاز داشتید به اندازه نیاز بفروشیدخلاصه فکر دلالی نباشید چون حرام خوری است حداقل بدونید که ارزش پول خود را حفظ کنید


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا