سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1859.6
مظنه4,592,000
18 گرم1,060,000
ارزش سکه10,345,776
قدیم (بهار)10,500,000
جدید (امامی)10,720,000
نیم5,800,000
ربع3,800,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

به زودی قیمت طلا سقوط خواهد کرد

طلا از آخر هفته گذشته به دلیل شرایط موجود بر بازار و تعطیلات گسترده کرونایی دچار یک بن بست و سردرگمی شدیدی شده است که در نتیجه می توان انتظار داشت که قیمت آن در روز های آینده به سقوط خود ادامه دهد.

به زودی قیمت طلا سقوط خواهد کرد


طلا از آخر هفته گذشته به دلیل شرایط موجود بر بازار و تعطیلات گسترده کرونایی دچار یک بن بست و سردرگمی شدیدی شده است که در نتیجه می توان انتظار داشت که قیمت آن در روز های آینده به سقوط خود ادامه دهد.

هر انس قیمت طلا در حال حاضر 1870 دلار است که به نسبت روز های پیش از خود تغییر چندانی را نشان نمی دهد. بازار جهانی هنوز در تعطیلات پاییان هفته به سر برده و فردا بار دیگر باز خواهد شد.

کارشناسان معتقدند که با توجه به تنش های به وجود آمده در انتخابات ایالات متحده آمریکا و محرک مالی که در حال حاضر متوقف شده است انتظاری برای افزایش قیمت وجود نداشته و طلا حداقل در بازه های کوتاه مدت فرایندی نزولی را تجربه خواهد کرد.

البته کارشناسان می گویند که بسیر بعید است طلا به زیر 1850 دلار سقوط کند چراکه در حالحاضر بازار دلیل محکمی برای کاهش قیمت تا این حد را ندارد اما فشار شدید تولید واکسن کرونا و چشم اندازه بهبود اقتصادی به هیچ عنوان اجازه رشد را به قیمت طلا نخواهد داد.

کریستنسن کارشناس بازار می گوید که طلا در کوتاه مدت نزولی خواهد بود و در این هیچ شکی وجود ندارد اما در بلند مدت قیمت ها افزایش خواهند داشت چرا که دلایل افزایش قیمت طلا هنوز بر سر جای خود مانده اند.

دولت ها همچنان به محرک های مالی خود در آینده ادامه خواهند داد و سطح نقدینگی بسیار افزایش داشته است. همچنین انتظار تورم قریب الوقوع نیز همچنان وجود داشته و همه این موارد قادرند که قیمت طلا در بلند مدت را به بالا اوج دهند.

اگر این پیش بینی ها درست از آب در بیایند، در روز های آینده شاهد فرصت های مناسبی برای خرید طلا خواهیم بود و سرمایه گذاران می توانند از این فرصت نهایت استفاده را داشته باشند.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

سعیدرازی شش ماه میگه :

تاریخ: 1399/09/23 ساعت 13:49
چرامسکن گوشت موادغذایی دوبراربرمیش هرماه اصلاطلانخواهیم فروخت قیمت سکه بیست وپنج میلیون کون خودتان راپاره نکنیدماطلانخواهیم فروخت

4 0

خبر خوش سه ماه میگه :

تاریخ: 1399/09/02 ساعت 12:45
چرت و پرت ننویسید.چرا اینقدر دوس دارید ارزون بشه.من این چند وقتی که تو این سایت هستم کاهشی ها رو زود میزنید و بزرگ میکنید
از ارزونی مایحتاج اساسی مردم‌ بگو ارزون شده اگه راست میگی


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا