اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

هشدار صندوق بین المللی پول نسبت به بدتر شدن وضعیت اقتصادی جهان

سایت طلا : رییس صندوق بین المللی پول در تازه ترین اظهارات خود بار دیگر نسبت به بدتر شدن شرایط اقتصادی جهان در ماههای آینده هشدار داد .به گزارش سایت طلا به نقل از روزنامه نیویورک تایمز کریستین لاگارد تاکید کرد صندوق بین المللی پول در گزارش آتی خود پیش بینی نسبت به رشد اقتصادی جهان در سالهای 2012 و 2013 را کاهش خواهد داد چرا که رشد اقتصادی آمریکا همچنان ضعیف و ناتوان است ، بحران مالی و بدهی منطقه یورو ادامه دارد و رشد اقتصادی کشورهای در حال توسعه و نو ظهور نیز با کاهش روبرو شده است .

وی در ادامه از تلاشهای بانکهای مرکزی بزرگ جهان برای اتخاذ سیاستهای انبساطی پولی با هدف حمایت از رشد و رونق اقتصادی جهان استقبال و حمایت کرد .

لاگارد افزود بی شک تصمیمات اتخاذ شده از سوی بانکهای مرکزی بزرگ جهان تاثیر زیادی بر خروج اقتصاد جهانی از رکود خواهد داشت . وی گفت در نشست مشترک مقامهای بانک جهانی و صندوق بین المللی پول که قرار است ماه آینده در توکیو برگزار شود صندوق پیش بینی خود نسبت به رشد اقتصادی جهان را کاهش خواهد داد .

صندوق بین المللی پول در آخرین گزارش خود در ماه جولای رشد اقتصادی جهان در سال 2012 میلادی را 3.5 درصد و در سال 2013 میلادی 3.9 درصد پیش بینی کرده است . وی افزود گسترش نااطمینانی در اقتصاد جهانی به شدت نگران کننده است و این مساله به ضرر کشورهای کم در امد و فقیر بوده است .خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد