سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1736.6
مظنه4,642,000
18 گرم1,071,600
ارزش سکه10,458,426
قدیم (بهار)10,750,000
جدید (امامی)11,105,000
نیم6,350,000
ربع4,050,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

پیروزی غیرمنتظره ترامپ بورس آمریکا و دلار را مثبت می‌کند

بانک جی‌پی مورگان آمریکا پیش‌بینی کرد پیروزی غیرمنتظره دونالد ترامپ در انتخابات پیش رو می‌تواند بورس آمریکا و دلار را مثبت کند.

به گزارش سایت طلا به نقل از فارس،بانک جی‌پی مورگان آمریکا پیش‌بینی کرد پیروزی غیرمنتظره دونالد ترامپ در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری در آمریکا بورس این کشور را مثبت می‌کند.

البته این پیش‌بینی با توجه به روند بورس آمریکا پس از سال 2016 انجام شده است.

در حال حاضر جو بایدن، نامزد دموکرات، با فاصله زیاد پیشتاز نظرسنجی‌های انتخاباتی است اما به شرکت‌های حاضر در بورس وال استریت توصیه شده که روی پیروزی قطعی بایدن حساب نکنند.

کارشناسان جی پی مورگان می‌گویند که توقع پیروزی ترامپ این انتظار را ایجاد می‌کند که در کنار بهبود اوضاع بورس آمریکا شاهد کاهش ارزش ارزهای آسیایی و افت بورس‌های آسیایی که به فضای بین‌الملل وابسته هستند،‌ باشیم.

آنها می‌گویند پیروزی ترامپ ارزش دلار را هم بالا خواهد برد.

در حالی که نتایج نظرسنجی‌ها و پیش‌بینی‌ها از پیروزی بایدن حکایت دارند اما کارشناسان یادآور می‌شوند که چگونه ترامپ در سال 2016 کارشناسان و بازارهای مالی را شوکه کرد و با کنار زدن کلینتون دموکرات پیروز انتخابات شد.

البته برخی کارشناسان نه تنها روی پیروزی بایدن حساب کردند بلکه پیش بینی کردند در این انتخابات نمایندگان دموکرات در سنا هم رای آورده و این مجلس را هم از آن خود کنند.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا