سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

هشدار اتحادیه طلا و جواهر به مردم/ سکه، کاهش قیمت خود را جبران کرد

رئیس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: توصیه ما به مردم این است که در فضای مجازی مصنوعات طلا نخرند

به گزارش سایت طلا ،رئیس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: توصیه ما به مردم این است که در فضای مجازی مصنوعات طلا نخرند؛ چرا که ممکن است برخی مصنوعات طلا تقلبی باشند. آن در هم شرایطی که قیمت طلا و سکه نوسان دارد و امروز تمام سکه بهار آزادی به مرز ۱۵ میلیون تومان نزدیک شد.

خرداد امسال محمد کشتی‌آرای، نایب‌رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر رسما اعلام کرد که «خرید و فروش طلا در فضای مجازی ممنوع است و هیچ فروشگاهی مجوزی برای انجام این کار ندارد.» با این حال مردم به این صحبت‌ها گوش نداده و از فضای مجازی طلا می‌خرند. در این بین اما رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران به مردم هشدار داده است که برخی از مصنوعات طلا در فضای مجازی تقلبی از آب در آمده است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: فلز طلا یک فلز با ارزش و خاص است. از این‌رو برای خرید آن باید به نوع رنگ و تراش آن توجه شود. در حوزه طلا یک‌سری مسائل فنی وجود دارد که مردم عادی نسبت به آن بی‌اطلاع هستند و تشخیص طلای تقلبی از اصل نیز سخت است. توصیه ما به مردم این است که در فضای مجازی مصنوعات طلا نخرند.

ابراهیم محمدولی افزود: مصنوعات طلا همچون النگو، انگشتر و دستبند ممکن است در عکس زیباتر جلوه کند اما زمانی که این طلا از شبکه‌های مختلف به دست مصرف‌کننده نهایی برسد ممکن است که به لحاظ عیار یا وزن نسبت به طلاهای داخل ویترین مغازه‌ها متفاوت باشد.

او اظهار کرد: اتحادیه طلا و جواهر تهران هنوز مجوزی نسبت به رصد فروش طلا از طریق فضای مجازی را دریافت نکرده است؛ اما چنانچه مردم با خرید طلا از فضای مجازی متضرر شده‌اند می‌توانند به اتحادیه طلا مراجعه کنند.

در این میان قیمت‌ها در بازار سکه و طلا روند افزایشی در پیش گرفته‌اند. قیمت تمام سکه بهار آزادی در اولین روز آبان با حدود ۵۰۰ هزار تومان افزایش به ۱۴ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان رسید.

این آخرین قیمت تا ساعت ۱۲ روز پنج شنبه است.

قیمت سکه در حالی به مرز ۱۵ میلیون تومان نزدیک شده که روز سه‌شنبه به کانال ۱۳ میلیون تومانی وارد شد و قیمت ۱۳ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان را ثبت کرد. اما حالا قیمت سکه روند افزایشی خود را آغاز کرده است.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

سکه باز پنج سال میگه :

تاریخ: 1399/08/08 ساعت 13:40
خوب راست می گه دیگه خرید و فروش طلا در مکانی به غیر از مغازه طلا فروشی ممنون و خلاف هست من نمیدونم چطور مردم اعتماد میکنند از دیوار طلا می خرند اگه کلاه سر کسی بره هیچ جایی نمی تونه بره شکایت کنه

0 0

Ffghj پنج ماه میگه :

تاریخ: 1399/08/02 ساعت 02:48
اتحادیه خودش مسئول افزایش طلا هست این رئیس اتحادیه از شکل سیبیلش مشخصه از اون سلطان های سکه هست که دنبال افزایش هست و دست خودتونه به زودی قوه قضایی همتونو میگیره شواهد بر علیه شما زیاده که در عرض دو سال دوازده هزار. سکه رو گرون کردین روانه زندان میشید

2 1

یالبتن پنج ماه میگه :

تاریخ: 1399/08/01 ساعت 21:59
ادم به اتحادیه وسایت وافراد درون سایت واقعا مشکوک میشه که همه دست در دست هم دارند وسریک سفره هستند بالاخره ماه پشت ابر نمیماند یک روزی یک زمانی هرفردیا مسعولی که از راه اغوا وفریب مردم به اموال نامشروع رسیده باشه ازچنگال تیز قانون وعدالت درامان نخواهدماند وبی ابرو خواهدشد دیر وزود داره سوخت وسوز نداره


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا