سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

زنی که ۱۸ ماه همسرش او را در توالت زندانی کرد!

زن هندوستانی که به مدت ۱۸ ماه توسط شوهر بی رحمش در توالت خانه اش زندانی بود توسط پلیس نجات یافت.

به گزارش سایت طلا ،زن جوان هندوستانی که به مدت ۱.۵ سال در توالت خانه‌اش زندانی شده بود توسط پلیس این کشور نجات یافت. این زن ۳۵ ساله و مادر سه فرزند توسط شوهر بی‌رحمش در توالتی به ابعاد یک در یک متر زندانی شده بود.

این اتفاق در دهکده پانیپاپ واقع در شمال شهر دهلی رخ داد. پلیس روز سه شنبه این زن را در حالی که شرایطی نامساعد داشت پیدا کرد. او بلافاصله توسط اورژانس پزشکی به بیمارستان منتقل گردید.

پلیس محلی هند «نارِش کومار»، شوهر این زن را که متهم به زندانی کردن زنش بود بازداشت کرد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی هندوستان شوهر بی‌رحم این زن هر چند روز یک بار مقداری آب و غذا در اختیار زنش قرار می‌داد. پلیس این زن بیچاره را در حالی که کاملا بی‌حال بود و در کف توالت دراز کشیده بود پیدا کرد. یکی از ماموران ارشد پلیس در گفتگو با رسانه‌های محلی گفت: «این زن آنقدر ضعیف شده بود که حتی قادر به راه رفتن هم نبود. این زن پس از نجات یافتن انقدر گرسنه بود که هشت نان چاپاتی (نوعی نان هندی) خورد.»

این زن که هنوز هویتش مشخص نشده در سن ۱۷ سالگی با کومار ازدواج کرده بود. آن‌ها دارای سه فرزند ۱۱ تا ۱۵ ساله هستند. شوهر این زن پس از بازداشت توسط پلیس مدعی شد که زنش از نظر روانی مشکل داشته و او به همین خاطر وی را در توالت زندانی کرده است. این مرد نتوانست مدرکی را که نشان دهنده ابتلای زنش به بیماری روانی باشد به پلیس ارائه دهد.

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس هند در این باره ادامه دارد.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
1 0

Meydani دو ماه میگه :

تاریخ: 1399/07/29 ساعت 00:43
دنیای انسان ها هرروز داره پلشت تر و پلشت تر میشه....کرونا ویروسی که بی‌رحمانه داره نوع انسان رو مجازات میکنه.... متاسفانه انسانیت مرده

2 0

amin8100 یک ماه میگه :

تاریخ: 1399/07/28 ساعت 17:33
فقط قصاصش اینه که سر اون مرد را با گچ (ترجیحا گچ سیاه ) طوری که دهانش وارد دهانه همان توالت بشه، کچ کاری کنند .آنقدر نفس بکشه و بوی چاه توالت را استشمام کنه تا بمیره. یعنی خاک ...خاک بر سر اون ۳ بچه نادان ..خاک


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا