سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1887.5
مظنه5,375,000
18 گرم1,240,800
ارزش سکه12,109,875
قدیم (بهار)13,000,000
جدید (امامی)13,610,000
نیم7,400,000
ربع5,000,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

تجمع متقاضیان خرید خودرو مقابل وزارت صنعت/ افرادی که به اشتباه برنده قرعه‌کشی اعلام شدند

جمعی از متقاضیان خرید خودرو با تجمع مقابل ساختمان وزارت صنعت اعلام کردند که امکان ثبت نام در فروش محصولات ایران خودرو را ندارند در حالی که اسم آنها هیچگاه به عنوان برنده قرعه کشی اعلام نشده است.

به گزارش سایت طلا ،جمعی از متقاضیان خرید خودرو امروز مقابل ساختمان وزارت صنعت تجمع و اعلام کردند که در مراجعه به سایت پیش فروش محصولات ایران خودرو، امکان ثبت نام ندارند و این در شرایطی است که در هیچکدام از فروش فوق العاده یا پیش فروش های قبلی این شرکت برنده قرعه کشی نبوده اند.

علی جعفری، یکی از تجمع کنندگان در این باره به خبرنگار فارس گفت: روز گذشته برای ثبت نام در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو به سایت این گروه خودروسازی مراجعه کردم ولی در سایت با این عنوان که شما قبلاً برنده قرعه کشی شده اید، ثبت نام برایم مسدود بود.

وی تصریح کرد: به این دسته از مراجعه کنندگان به سایت فروش ایران خودرو دلایل مختلفی از جمله عدم واریز وجه خودرو اعلام شده است و به برخی افراد نیز اعلام کرده اند که نامشان در فهرست تکمیل ظرفیت بوده و آنها وجه خودرو را واریز نکرده اند و به همین دلیل از حضور در مراحل بعدی فروش مستقیم خودرو محروم می شوند.

جعفری ادامه داد: صبح امروز به دفتر فروش ایران خودرو و همچنین مرکز ارتباط با مشتریان این گروه خودروسازی نیز مراجعه کردیم که به ما گفتند برنده شدن شما از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی شده است در حالی چنین موضوعی صحت ندارد و پرینت پیامک و ایمیل ها نشان دهنده کذب بودن ادعای این خودروساز است.

وی تصریح کرد: برخی می گویند فهرست برندگان قرعه کشی با فهرستی که خودروسازان به مرکز شماره گذاری ارسال می کنند متفاوت است و به همین دلیل کد ملی های درج شده در فهرست ارائه شده به وزارت صنعت با افرادی که به عنوان برنده نهایی موفق به خرید خودرو می شوند فرق دارد.

این معترض گفت: در حال حاضر داخل ساختمان وزارت صنعت هستیم ولی تاکنون مسئولی با ما صحبت نکرده است.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا