سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1949.9
مظنه5,230,000
18 گرم1,207,300
ارزش سکه11,783,190
قدیم (بهار)12,300,000
جدید (امامی)12,910,000
نیم6,750,000
ربع3,800,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

مراقب باشید! با انجام این کارها سیستم ایمنی بدن شما از کار می افتد

سیستم ایمنی بدن شما به عنوان یک سیستم دفاعی کمک می کند تا بدن تان در برابر عفونت ها و سایر مهاجمان سالم باقی بماند چرا که شما به طور مداوم در معرض بیماری از طریق ویروس ها و باکتری ها هستید. اما آیا می دانید چه مواد غذایی می تواند سیستم ایمنی بدنی شما را ضعیف کنید تا سریعا بیمار شوید؟

مراقب باشید! با انجام این کارها سیستم ایمنی بدن شما از کار می افتد


سیستم ایمنی بدن شما به عنوان یک سیستم دفاعی کمک می کند تا بدن تان در برابر عفونت ها و سایر مهاجمان سالم باقی بماند چرا که شما به طور مداوم در معرض بیماری از طریق ویروس ها و باکتری ها هستید. اما آیا می دانید چه مواد غذایی می تواند سیستم ایمنی بدنی شما را ضعیف کنید تا سریعا بیمار شوید؟

سلول های سفید خون شما دقیقا همان سلول های سیتم ایمنی بدن شما هستند که در مقابل هجوم عوامل بیمری زا از بدن دفاع می کنند و یا بعد از بهبود بیماری شروع به پادتن سازی می کنند تا بدن شما در مقابل ابتلای دوباره به آن بیماری مصون بمانید.

سلول های سفید در نواحی طحال، یا تیموس و یا در مغز استخوان شما ساخته می شوند.

اما همانطور که می داند مواد غذایی که ما روزانه درحال مصرف آن ها هستیم  و حتی سبک زندگی ما بر روی سیستم حیاتی بدن ما تاثیر می گذارند و در مواردی باعث ضعف سیستم ایمنی بدن شده و ما را در مقابل ابتلا به بیماری ها ضعیف می کنند.

در نتیجه بهتر است از خوردن مواد غذایی که باعث اختلال و ضعف در سیستم ایمنی بدن می شود و حتی داشتن سبک زندگی که باعث آسیب به سیستم ایمنی می شود خودداری کنید. این موارد شامل:

مصرف زیاد شیرینی

اضافه وزن

کمبود آب بدن

استرس

مصرف غذاهای چرب

آلودگی هوا

استعمال دخانیات

کمبود روی

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا