سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

اگر می خواهید صاحب فرزند دختر شوید این خوراکی ها را بخورید

در بین خانواده های بسیاری همیشه این دعوا وجود داشته است که به فرزند دختر یا پسر علاقه مند بوده اند و همواره به دنبال راه حلی برای داشتن فرزند دختر یا پسر بوده اند. این را می دانید که با داشتن یک رژیم غذایی خاص و خوردن برخی مواد غذایی و خوراکی می توانید به دختر بودن فرزند متولد نشده خود کمک کنید؟

اگر می خواهید صاحب فرزند دختر شوید این خوراکی ها را بخورید


در بین خانواده های بسیاری همیشه این دعوا وجود داشته است که به فرزند دختر یا پسر علاقه مند بوده اند و همواره به دنبال راه حلی برای داشتن فرزند دختر یا پسر بوده اند. این را می دانید که با داشتن یک رژیم غذایی خاص و خوردن برخی مواد غذایی و خوراکی می توانید به دختر بودن فرزند متولد نشده خود کمک کنید؟

درست است با پیشرفت علم و مشخص شدن شیوه بارداری و تولد یک نوزاد و چگونگی تشکیل جنسیت او این احتمال که جنسیت او را تغذیه و نوع زندگی مشخص کند بسار بعید است اما برخی تلاش ها و برخی از رژیم های غذای میی تواند اندک کمکی به باردار شدن ما برای دختر کمک کند.

کروموزوم های مادر دارای دو x است و پدر یک x و یک y، در ادامه پس از رابطه زناشویی این کروموزوم های پدر است که جنسیت بچه را مشخص می کند. اما ترکیب کروموزوم ها با یگدیگر کاملا یک امر اتفاقی است که آیا کروموزوم x از پدر منتقل شود و یا کروموزوم y.

وجود یک کروموزوم x از مادر و یکی کروموزوم x از پدر جنسیت بچه را دختر قرار می دهد و وجود یک کروموزوم x از مادر و یک کوروموزم y از پدر موجب می شود فرزند پسر شود.

با تمام این ها در مواردی همانطور که گفته شد یک رژیم غذایی می تواند شانس داشتن فرزند دختر را برای شما بیشتر کند پس از خوردن این مواد غذایی غافل نشوید.

جوانه گندم،  کاکائو، سویا، سبزیجات برگ سبز، اسفناج و گردو جزو منابع پرمنیزیم هستند ک در ترکیب با کلسیم احتمال داشتن فرزند دختر را افزایش می دهد.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا