سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1945.4
مظنه5,314,000
18 گرم1,226,700
ارزش سکه11,972,442
قدیم (بهار)12,300,000
جدید (امامی)13,045,000
نیم6,800,000
ربع3,800,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

اگر این هفت غذا را بخورید دیگر هیچگاه ترش نخواهید کرد

ریفلاکس اسید معده یا همان ترش کردن معده یکی از رایج ترین مشکلات گوارشی می باشد که افراد بسیاری از آن رنج می برند. اگر شما نیز این مشکل را تجربه کرده اید پیشنهاد میکنیم که حتما ادامه این خبر را با دقت بخوانید.

اگر این هفت غذا را بخورید دیگر هیچگاه ترش نخواهید کرد


رفلاکس اسید معده یا همان ترش کردن معده یکی از رایج ترین مشکلات گوارشی می باشد که افراد بسیاری از آن رنج می برند. اگر شما نیز این مشکل را تجربه کرده اید پیشنهاد میکنیم که حتما ادامه این خبر را با دقت بخوانید.

غذا های مختلف تاثیرات مختلفی را بر روی مشکلات سلامتی دارند. این موضوع در مورد مشکلات گوارشی که عامل غذا در آن بسیار مؤثر است تشدید نیز می شود.

این مشکل معده در صورتی به وجود می آید که اسید معده به مری بازگردد. این موضوع چندان عجیب نیست اما می تواند باعث ناراحتی هایی مانند سوزش سر معده شود.

یکی از دلایلی که به واسطه آن این اتفاق می افتاد ضعیف بودن دریچه ای است که مری را بسته و مانع از بازگشت غذا از معده به مری می شود.

غذا هایی که می خورید نیز بر روی میزان ترشح اسید توسط معده تان تاثیر می گذارد. خوردن غذا های مناسب می تواند باعث کنترل و بهبود رفلاکس معده شود.

البته باید توجه داشت که در موارد حاد و مزمن بهتر است به پزشک مراجعه شود. حال در ادامه هفت غذایی که می تواند به شما در کنترل رفلاکس معده کمک کند را معرفی خواهیم کرد.

1. سبزیجات

2. زنجبیل

3. جو دوسر

4. میوه ها (به جز مرکبات)

5. گوشت بدون چربی و غذا های دریایی

6. سفیده تخم مرغ

7. چربی های سالم

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا