سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1882.8
مظنه5,342,000
18 گرم1,233,200
ارزش سکه12,035,526
قدیم (بهار)12,800,000
جدید (امامی)13,440,000
نیم7,400,000
ربع5,000,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

مدل خوابیدن تان به شما می گوید شخصیت شما چیست

این مسئله که هرچه بیشتر بخوابیم و خواب بهتری داشته باشیم بر روی زندگی ما و جنبه روحی و جسمی ما تاثیر می گذارد بر کسی پوشیده نیست اما نکته مهم این است که شکل خوابیدن ما می تواند نشان دهد که دارای چه شخصیتی هستیم.

مدل خوابیدن تان به شما می گوید شخصیت شما چیست


این مسئله که هرچه بیشتر بخوابیم و خواب بهتری داشته باشیم بر روی زندگی ما و جنبه روحی و جسمی ما تاثیر می گذارد بر کسی پوشیده نیست اما نکته مهم این است که شکل خوابیدن ما می تواند نشان دهد که دارای چه شخصیتی هستیم.

حتی این که چگونه خوابیدن ما به عوامل زیادی می تواند بستگی داشته باشد کاملا مشخص است ولی در نهایت این شکل خوابیدن ما است که م تواند بگوید چه شخصیتی داریم.

مدل چترباز: بر روی شکم دراز می کشید دستانتان کنار بالش است و سرتان به سمت دیگر (این افراد انتقاد رابه خوبی نمی پذیرند و تمایل دارند ذاتی سرسخت، جسور و صریح داشته باشند.)

جنینی: به پهلو دراز کشیده  و زانوهای خود را به سمت قفسه سینه جمع می کنید.( این افراد دارای قلبی حساس دارای صفات کمرویی و درون گرایی هستند.

آماده: به پهلو دراز می کشید و هردو دستتان را در مقابل کشیده اید.( دارای ذهن باز و بدبینی هستند این دسته در تصمیم گیری کند اما قاطعانه عمل می کنند.)

چوب: به پهلو  دراز می کشید و در دست های تان را در کنار خود به سمت پایین قرار می دهید مانند یک تکه چوب صاف.(این افراد اجتماعی و دارای اعتماد به نفس و آسان گیر هستند و خود را فردی سالم می دانند.

سرباز: به پشت دراز می کشید و هردو دست تان را در کنار خود قرار می دهید.( ساکت و محفوظ هستند و خود و دیگران را  در رده های بالا نگه می دارند.)

ستاره دریایی: به پشت دراز می کشید و دو دست تان را در اطراف بالش قرار می دهید(افراد با این مدل خواب افرادی فداکار و آماده برای کمک و ا گوش شنوا هستند.)

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا