سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1888.3
مظنه5,357,000
18 گرم1,236,600
ارزش سکه12,069,321
قدیم (بهار)12,500,000
جدید (امامی)13,295,000
نیم7,000,000
ربع4,000,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

با شروع هفته شاهد ادامه سقوط طلا خواهیم بود یا افزایش آن؟

قیمت طلا در آخر هفته گذشته پس از رسیدن به رکورد های بالای جدید با کاهش شدیدی مواجه شد و قیمت طلا به شکل قابل توجهی کاهش یافت.

با شروع هفته شاهد ادامه سقوط طلا خواهیم بود یا افزایش آن؟


قیمت طلا در آخر هفته گذشته پس از رسیدن به رکورد های بالای جدید با کاهش شدیدی مواجه شد و قیمت طلا به شکل قابل توجهی کاهش یافت.

قیمت هر انس طلای جهانی در لحظه نوشتن این متن 2034 دلار می باشد که نسبت به روز پنج شنبه هفته گذشته بیش از 20 دلار کاهش قیمت داشته است.

دلیل این کاهش قیمت انتشار وضعیت اشتغال در ایالات متحده می باشد که بهبود یافته و وضعیتی نسبتا خوش بینانه را تولید می کند.

در مجموع نمی توان گفت که این به معنی کاهش های شدید قیمت طلا در ادامه می باشد و تنها می توان آن را به عنوان یک اصلاح قیمت در راه بالا تر رفتن طلا نگاه کرد.

اصلاح قیمت ها در بازار طلا و همچنین نقره همواره برای رشد بیشتر و بالا تر رفتن قیمت ها سالم و ضروری هستند چرا که باعث پایداری طلا و نقره در قیمت های بالا تر می شوند.

به نظر می رسد طلا در ابتدای هفته یعنی روز دوشنبه تغییر خاصی را تجربه نکرده و منتظر اتفاقاتی که از روز سه شنبه شروع می شود بماند.

هفته جاری یک هفته بسیار مهم برای طلا می باشد چرا که قرار است داده های بسیار مهمی در روز های مختلف هفته منتشر شده و بر روی بازار تاثیر بگذارند.

مهم ترین داده اقتصادی ای که قرار است در این هفته منتشر شود داده های تولیدات صنعتی و البته حجم فروش خرده فروشی ها می باشد.

در مجموع می توان این پیش بینی را داشت که قیمت طلا در روز های آینده نه کاهش قابل توجه و نه افزایش خیلی زیادی را شاهد خواهد بود مگر اینکه داده های اقتصادی بسیار غیرمنتظره ای را شاهد باشیم.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا