سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1949.9
مظنه5,245,000
18 گرم1,210,800
ارزش سکه11,816,985
قدیم (بهار)12,300,000
جدید (امامی)12,920,000
نیم6,750,000
ربع3,800,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

بازیگرِ سریال «پدر» و «لیسانسه ها» از ایران رفت!

با توجه به عکس و متنی که ساناز طاری به اشتراک گذاشته است، به نظر می‌رسد او از ایران رفته و با جهان بازیگری هم وداع کرده است.

انتشار یک عکس و متن در اینستاگرام ساناز طاری، بازیگر سریال‌هایی، چون «شمعدونی» و «پدر» و «لیسانسه ها» و فیلم سینمایی «گشت ارشاد۲»، در فضای مجازی جنجال‌ساز شده است.

با توجه به عکس و متنی که این بازیگر به اشتراک گذاشته است، به نظر می‌رسد او از ایران رفته و با جهان بازیگری هم وداع کرده است.

او نوشته است: «بعضی رویا‌ها هست که برای بعضی دست نیافتنیه، حالا به هر دلیلی!
من یک بار به دنیا اومدم و میخوام این یکبار را آزادانه و شاد زندگی کنم.
خداحافظ رویای کودکی
خداحافظ بازیگری
شاید روزی در جایی بهتر و آزادانه‌تر دوباره به سراغت بیام... این عکس مهر تایٔیدی است برای تصمیمی که مدت‌هاست گرفته‌ام.»

پس از انتشار این پست اینستاگرامی و دست به دست شدن آن در فضای مجازی و گمانه‌زنی‌های بسیار، ساناز طاری در استوری خود با گلایه نوشت: «چقدر جالب که تا قبل از گذاشتن پست آخرم، هیچکدام از دوستان و همکارانم حتی یاد منم نبودند و براشون اهمیتی نداشت که من در چه حالم! ولی الان همه نگران شدند و پیگیر! داستان مرده پرستیمونه که تا وقتی زنده‌ایم، هیچکس حالمونو نمی‌پرسه وقتی می‌میرییم، تازه عزیز می‌شیم. لطفا همونطور که تا الان براتون اهمیتی نداشتم، الان هم کسی نگران من نباشه.»

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

مرتاض یک ماه میگه :

تاریخ: 1399/06/02 ساعت 22:34
اینجانب فرهنگی هستم با هفده سال سابقه،،معمولا اوقات فراغت خود در بازار سیر میکنم خصوصا در تابستان،، چند سال قبل از اعضای فعال این سایت بودم و اغلب از نظرات اساتید استفاده میکردم ،درسال نودوشش یکی ازهمین اساتید در زمانی که مهر ماه همین سال بود فتوی به فروش داد و من هم که چهل عدد سکه داشتم همه را فروختم تا مثلا در عددهای پائینتر جایگزین نمایم ولیکن طلا یکمرتبه گران شد و تا آمدم بجنبم سکه صدوپنجاه تومان صعود که بعدا به دویست پنجاه هم رسید و خلاصه با آن پول توانستم سی و هشت تاسکه بخرم و از آن به بعد از این سایت خارج شدم، راستی اسم آن استاد بزرگوار جناب زرین نگار بود که از قرار معلوم ایشان هم از سایت کنار رفتند،،،مخلص کلام اینکه با عقل و منطق و ندای درونتان اقدام به خرید و فروش کنید و در کنار آن نظریات بعضی اساتید نیز بهره مند شوید،،، موفق باشید.

1 0

مرتاض یک ماه میگه :

تاریخ: 1399/05/29 ساعت 12:42
در آستانه ماه شریف محرم قرار داریم که بالطبع معاملات با اندکی افت مواجه میشود،،، گمان که بعد از پایان دهه اول معاملات جان تازه ای بگیرد بخصوص که محرم در تقویم اعراب حلول سال نو قمری است که جهان عرب این ماه را جشن میگیرد و این مورد میتواند در روند افزایشی انس تاثیر گذارباشد

0 0

مرتاض یک ماه میگه :

تاریخ: 1399/05/29 ساعت 12:25
در آستانه ماه شریف محرم قرار که بالطبع معاملات با اندکی افت روبرو میشود،،،احتمالا بعد دهه اول معاملات جان تازه ای میگیردبخصوص که محرم در تقویم اعراب حلول سال نو قمری است و جهان این ماه را جشن میگیرند که در روند افزایشی انس بی تاثیر نیست

1 0

یوشع پنج ماه میگه :

تاریخ: 1399/05/13 ساعت 13:33
در پناه خدا باشه...هر جا که هست


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا