سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا2035.8
مظنه4,477,000
18 گرم1,033,500
ارزش سکه10,086,681
قدیم (بهار)10,250,000
جدید (امامی)10,325,000
نیم5,350,000
ربع3,050,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

خبر خوب براي كشتن ويروس كرونا + عکس

خبر خوب در مورد ویروس کرونا: هندی ها دستگاهی برای پاکسازی کرونا با الکترون توسعه دادند، این دستگاه تایید کارایی در آمریکا را گرفت !

دستگاه پاکسازی ویروس کرونا ساخته شد + عکسبخش تحقیقاتی شرکت هندی « Organisation De Scalene» موفق به توسعه دستگاهی با نام «SHYCOCAN» شده که می‌تواند ویروس کرونا را خنثی کند. این وسیله توانسته از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و اتحادیه اروپا تاییدیه بگیرد.
این دستگاه هندی قادر به از بین بردن باکتری یا قارچ نیست، اما کووید-۱۹ را خنثی می‌کند. به گزارش Republic World، دکتر «راجا ویجی کومار»، رئیس هیئت مدیره De Scalene از تست موفقیت آمیز ایمنی و کارآمدی این دستگاه خبر داده و اعلام کرده که در آینده نزدیک به تولید می‌رسد و در کشورهای اروپایی و همچنین آمریکا نیز فروخته خواهد شد.
این دستگاه می‌تواند یک منطقه ۲۸۳ متر مربعی را پوشش دهد و انتظار می‌رود در مناطق مسکونی، صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار بگیرد. به گفته کومار، این دستگاه برای مهار ویروس‌های خانواده کرونا طراحی شده و در تست‌های آزمایشگاهی توانسته ۹۹.۹ درصد آن‌ها را خنثی کند:


«SHYCOCAN با پریز برق عادی ۱۱۰/۲۴۰ ولت و ۵۰/۶۰ هرتز کار می‌کند و با اتصال آن به پریز، می‌توانید از آن استفاده کنید. این دستگاه سیگنال‌های لازم را به وسیله فوتون به فرستنده‌های الکترون منتقل می‌کند و الکترون‌های پرقدرت با سرعت بالا تولید می‌شود که با پروتئین S خانواده ویروس کرونا ارتباط برقرار می‌کند و باعث کاهش سرایت و جلوگیری از انتقال آن از طریق هوا و سطوح می‌شود.»


در این وسیله از هیچ گونه مواد شیمیایی یا مواد مصرفی دیگر استفاده نمی‌شود و ماده مضری نیز تولید نمی‌کند، بنابراین می‌توان بدون نگرانی از آن در تمام محیط‌ها استفاده کرد. بر اساس گزارش‌ها، ۹ کمپانی در هند خواهان تولید این دستگاه هستند و هم اکنون ۳ کمپانی مراحل دریافت مجوز را آغاز کرده‌اند.
در حال حاضر قیمت SHYCOCAN اعلام نشده، با این حال کومار به این موضوع اشاره کرده که قیمت آن بسیار پایینتر از هزینه یک روز درمان کرونا خواهد بود. باید منتظر ماند و دید ورود این دستگاه به بازار می‌تواند سرعت شیوع این بیماری در کشورهای مختلف به خصوص هند را کاهش دهد یا خیر !

دستگاه پاکسازی ویروس کرونا ساخته شد

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا