سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

با پایان نوسانات طلا شاهد صعود خواهیم بود یا سقوط؟+تحلیل تکنیکال

در روز های اخیر قیمت طلا به شکل قابل توجهی افزایش یافته است اما به دلیل کاهش تقاضا نمی تواند به پایداری رسیده و رشد خود را ادامه دهد.

با پایان نوسانات طلا شاهد صعود خواهیم بود یا سقوط؟+تحلیل تکنیکالدر روز های اخیر قیمت طلا به شکل قابل توجهی افزایش یافته است اما به دلیل کاهش تقاضا نمی تواند به پایداری رسیده و رشد خود را ادامه دهد.
پس از رسیدن طلا به سطح 1800 دلار طلا دچار نوسانات بسیاری شده و نتوانست تا جایگاه خود را در بالا تر از 1800 دلار ثابت کند و دچار ریزش شده و قیمت آن حتی تا 1790 دلار نیز پایین آمد.
اما در حال حاضر به نظر می رسد که طلا توانایی خود را برای بالاتر رفتن و پایدار کردن قیمت خود در سطوح بالای 1800 دلار به دست آورده است و قصد دارد تا رشد بیشتری نیز از خود نشان دهد. دلیل این موضوع را می توان کاهش ارزش دلار آمریکا دانست.


شاخص های فنی نشان می دهند که قیمت فلز زرد به احتمال زیاد با یک پیشروی صعودی همراه خواهد بود و قیمت آن در روز های آینده بالاتر خواهد رفت.
طبق شاخص های فنی طلا در قیمت 1813 دلار دارای یک مقاومت فنی نسبتا شدید می باشند که با شکسته شدن آن را برای قیمت های بالا تر هموار خواهد شد.
در پایین نمودار نیز طلا در مرحله اول در قیمت 1796 دلار پشتیبانی می شود. از طلا از این سطح نیز پایین تر بیاید در ادامه به 1788 دلار خواهد رسید که در آنجا دارای یک حمایت قوی می باشد.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

شفچنکو چهار ماه میگه :

تاریخ: 1399/04/30 ساعت 16:25
بفروشیم


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا