سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

سقوط طلا ادامه دارد/طلا در پایین ترین قیمت چند روز اخیر قرار گرفت

با وجود رشد روز افزون قیمت طلا در روز های اخیر طلا در یک سراشیبی سقوط قرار گرفته و در حال کاهش قیمت می باشد. این موضوع باعث شده تا طلا در پایین ترین قیمت خود در چند روز گذشته قرار بگیرد.

سقوط طلا ادامه دارد/طلا در پایین ترین قیمت چند روز اخیر قرار گرفتبا وجود رشد روز افزون قیمت طلا در روز های اخیر طلا در یک سراشیبی سقوط قرار گرفته و در حال کاهش قیمت می باشد. این موضوع باعث شده تا طلا در پایین ترین قیمت خود در چند روز گذشته قرار بگیرد.
پس از رسیدن دوباره قیمت طلا به 1800 دلار در صبح روز گذشته، از عصر دیروز طلا روندی نزولی را شروع کرد. این روند نزولی تا امروز نیز ادامه داشت و قیمت طلا را تا 1790 دلار پایین آورد.
به نظر می رسد یکی از مهم ترین دلایل کاهش قیمت طلا عدم تمایل سرمایه گذاران به خرید طلا در قیمت های بالای 1800 دلار می باشد که تقاضا را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.


همچنین تمایل برای خرید طلای زیر 1800 دلار شدید است که از ریزش شدید قیمت طلا جلوگیری کرده  و آن را در همین محدوده نگه می دارد.
با توجه به این شرایط تمایل سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در دارایی های ریسک پذیر مانند بازار سهام افزایش یافته است که تاثیری منفی بر روی قیمت طلا می گذارد.
باید توجه کرد که هنوز انتظار می رود قیمت طلا رشد کرده و به سطوح جدیدی نیز دست پیدا کند اما پیش بینی می شود که سرعت رشد آن کاهش یافته و زمان بیشتری برای این افزایش قیمت نیاز دارد.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

مترصد1 پنج ماه میگه :

تاریخ: 1399/04/24 ساعت 18:00
من ندیدم به 1790 برسه. الان هم 1798 هست


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا