سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

زیبا ترین آهنگ هایی که باید گوش دهید

آهنگ و موسیقی از زیبا ترین و لذت بخش ترین چیز ها می باشد که می تواند انسان ها را درون خود غرق کند و احساسات زیادی را در آن ها برانگیخته نماید.

زیبا ترین آهنگ هایی که باید گوش دهیدآهنگ و موسیقی از زیبا ترین و لذت بخش ترین چیز ها می باشد که می تواند انسان ها را درون خود غرق کند و احساسات زیادی را در آن ها برانگیخته نماید.
در طول تاریخ انسان هیچگاه از موسیقی جدا نبوده است. معروف اس که یکی از ابتدایی ترین ساز ها نی می باشد که چوپانان آن را می نواختند.
تمامی فرهنگ ها و بسیاری از ادیان نیز از گذشته تا به امروز همراه با موسیقی های دلنشین بوده اند. موسیقی بخش جدا ناشدنی فرهنگ ها می باشد.
زیبایی موسیقی فقط به آواها ختم نمی شود و به شعر های زیبا در هم آمیخته شده و گفته های زیادی را از این طریق منتقل می کند که شاید بسیار تاثیر گذار تر از گفتار معمولی نیز می باشد.


آهنگ ها دارای مضامین بسیاری از جمله انتقادی اجتماعی، شاد و حتی داستانی می باشند که در هر کدام از آن ها یک موضوع به شنونده منتقل می شود.
به هیچ عنوان نمی توان گفت که تمامی آهنگ ها از یک ارزش یکسان برخوردارند بلکه برخی از آن ها چه از نظر موسیقی و چه از نظر متن بیهوده می باشند  و برخی نیز تا سر حد جنون قابل ستایش هستند.
در ادامه قصد داریم تا ده تا از بهترین آهنگ ها را به شما معرفی کنیم تا نه تنها از موسیقی آن ها لذت برده بلکه از کلمات و مفاهیم آن نیز برخوردار شوید.
1. Dance me to end of love
2. push the sky away
3. not the news
4. welcome to the machine
5. hey you
6. soldier side
7. one is glad to be of service
8. take this waltz
9. all of me
10. the show must go on

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا