سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

ده اپلیکیشن اندروید که لازم است بر روی گوشی هوشمندتان داشته باشید

پس از فراگیر شدن گوشی های هوشمند اپ ها امروزه تمامی ابعاد زندگی افراد را پوشش داده و در کار های روزمره و برقراری ارتباط به آن ها کمک می کنند.

ده اپلیکیشن اندروید که لازم است بر روی گوشی هوشمندتان داشته باشیدپس از فراگیر شدن گوشی های هوشمند اپ ها امروزه تمامی ابعاد زندگی افراد را پوشش داده و در کار های روزمره و برقراری ارتباط به آن ها کمک می کنند.
همه شما بر روی گوشی هایتان تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن دارید  که از آن ها برای انجام کار های بسیاری استفاده می کنید و با آن ها کارهایتان را به اصطلاح راه می اندازید.
امروزه اپ ها در تمامی بخش ها و زمینه های زندگی شما و حتی شخصی ترین قسمت ها نیز حضور دارند و به شما کمک می کنند. شما برای بیدار شدن از خواب( اپ آلارم)، خوردن صبحانه، ناهار و شام(اپ های سنجش میزان کالری و فیتنس)، رفتن به سر کار(برنامه مترو و اسنپ و تپسی)، استفاده از خدمات شهری(مانند اپ های بانک ها)، فیلم دیدن و حتی خوابیدن(اپ تنظیم خواب) از اپلیکیشن ها استفاده می کنید.


برای هر کدام از ایین فعالیت ها نیز اپ های مختلفی ارائه شده که شما می توانید با سنجش امکانات آن ها یکی از آن ها را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید.
در میان همه این برنامه های تلفن های همراه برخی از آن ها ضروری تر می باشند که هرکسی لازم دارد تا آن ها را بر روی گوشی هوشمند خود داشته باشد. در ادامه ده اپلیکیشن اندروید که لازم است بر روی گوشی همراهتان داشته باشید را به شما معرفی خواهیم کرد.
سلامتی: Fooducate  و Lifesum
عکس و فیلم: pinterest و MXPlayer
موسیقی:  Musixmatch
شبکه های اجتماعی: Telegram و WhatsApp و Twitter
ادیت عکس: PicsArt Photo Studio
تاکسی، خرید از سوپرمارکت و رستوران: Snapp

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا