سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

بهترین گوشی های موجود در ایران چیست؟+عکس

تلفن های همراه نیز مانند بسیاری دیگر از محصولات موجود در بازار همراه با کیفیت، امکانات و قابلیت های متفاوتی ارائه می شود که در نتیجه قیمت های متفاتی نیز دارد.

بهترین گوشی های موجود در ایران چیست؟+عکستلفن های همراه نیز مانند بسیاری دیگر از محصولات موجود در بازار همراه با کیفیت، امکانات و قابلیت های متفاوتی ارائه می شود که در نتیجه قیمت های متفاتی نیز دارد.
گوشی های همراه یکی از کالا های ضروری هر فردی می باشد که تقریبا همه جا با افراد می باشد و امکانات مختلفی را حتی برای زمان خواب ارائه می دهد.
گوشی های مختلف با توجه به امکانات، قابلیت ها و ظاهر دسته بندی می شوند. دوربین، پردازنده، صفحه نمایش و حافظه داخلی آن ها مهم ترین مؤلفه های گوشی های هوشمند از نظر عموم خریداران می باشند. اما وقتی صحبت از بهترین ها به میان بیاید دیگر تنها این مؤلفه ها اهمیت ندارد.
هنگامی که یک تلفن همراه بخواهد عنوان بهترین را با خود به یدک بکشد لازم است قابلیت هایی مانند ضد آب و گرد خاک بودن، بدنه و صفحه محکم، گرافیک قوی و امکاناتی دیگر را نیز داشته باشد.
برند های مختلف مانند اپل، سامسونگ، گوگل و... گوشی های هوشمندی را تحت عنوان پرچم دار تولید می کنند که به عنوان بهترین های دنیای تکنولوژی از آن ها یاد می شود. در ادامه پنج تا از بهترین گوشی های موجود که در ایران هم حضور دارند را برای شما معرفی خواهیم کرد.

1. Google Pixel 4 XL

2. iPhone 11 Pro Max

3. Galaxy Note 10

4. Galaxy S10

5. Nokia 9.2

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا