اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

بهترین گوشی های بین 3 تا 5 میلیون تومان

گوشی های هوشمند یکی از نیاز های ضروری زندگی امروز تبدیل شده اند و تقریبا همه افراد حتی پدربزرگ ها و مادربزرگ ها از آن استفاده می کنند.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

بهترین گوشی های بین 3 تا 5 میلیون تومانگوشی های هوشمند یکی از نیاز های ضروری زندگی امروز تبدیل شده اند و تقریبا همه افراد حتی پدربزرگ ها و مادربزرگ ها از آن استفاده می کنند.
خرید گوشی های هوشمند این روز ها به دلیل افزایش قیمت دلار و در نتیجه افزایش قیمت آن ها تبدیل به یک معضل شده است که تقریبا همه افراد را درگیر خود کرده است.
گوشی های هوشمند را عموما به سه دسته بالارده، میان رده و پایین رده تقسیم می کنند که هر کدام انکان مختلفی را بر اساس نیاز بودجه مصرف کننده ارائه می دهد.
در حال حاضر گوشی های بالارده قیمت هایی بسیار بالا دارند و نه تنها بسیاری از مردم قدرت خریدشان را ندارند بلکه خریدشان چندان منطقی هم نمی باشد.
گوشی های پایین رده لزوما انتخاب بدی نیستند و بسیاری از آن ها می توانند کاربردی، به صرفه و کاملا مبتنی بر نیاز باشند اما بعضی از افراد نیاز های خود را تلفن همراه بییشتر ارزیابی می کنند.


در اینجا لازم است که به سراغ گوشی های میان رده برویم. گوشی های میان رده امکاناتی بسیار خوب را همراه با یک صفحه نمایش و دوربین خوب ارائه می دهند که تقریبا می تواند هر نیازی را براورده کند.
گوشی های میان رده در ایران از حدود 3 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان قیمت دارند از این رو می توان آن ها را نیز یک طیف در نظر گرفت. دلایل این اختلاف قیمت سال معرفی، برند و تفاوت امکانات می باشد. در این مطلب می خواهیم به شما 10 گوشی بسیار خوب و مناسب موجود در بازار با قیمت 3 تا 5 میلیون تومان را معرفی کنیم.
سامسونگ: Galaxy A30s و Galaxy A20s
ال جی: Q Stylus
هوآوی: Y8s و Y9 Prime
آنر: Honor 10 Lite
شیائومی: Redmi Note 8 و Redmi 8
نوکیا: Nokia 6.2 و Nokia 6.1

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد