سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1931.5
مظنه4,452,000
18 گرم1,027,700
ارزش سکه10,030,356
قدیم (بهار)10,200,000
جدید (امامی)10,755,000
نیم5,350,000
ربع3,050,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

با خوردن این 9 غذا خوابی آرام و بسیار باکیفیت را تجربه کنید

غذایی که می خورید می تواند در تمامی ابعاد زندگی شما از جمله کارایی مغز، قدرت سیستم ایمنی و حتی زیبایی پوست و مو هایتان تاثیر بگذارد. این قائده برای خواب نیز وجود دارد و غذایی که قبل از خواب مصرف می کنید تاثیر بسیاری را روی کیفیت خواب شما می گذارد.

با خوردن این 9 غذا خوابی آرام و بسیار باکیفیت را تجربه کنیدغذایی که می خورید می تواند در تمامی ابعاد زندگی شما از جمله کارایی مغز، قدرت سیستم ایمنی و حتی زیبایی پوست و مو هایتان تاثیر بگذارد. این قائده برای خواب نیز وجود دارد و غذایی که قبل از خواب مصرف می کنید تاثیر بسیاری را روی کیفیت خواب شما می گذارد.
خواب آرام، طولانی و با کیفیت برای سلامتی بسیار مهم می باشد و توانایی و کارایی مغز در روز را مشخص می کند. خواب خوب خطر ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش داده، سلامت مغز را حفظ کرده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.
به طور کلی توصیه می شود که افراد شب ها بین هفت تا نه ساعت به صورت بی وقفه بخوابند. اما متاسفانه بسیاری از افراد در خوابیدن خود مشکل دارند. برخی وسط شب بیدار می شوند، برخی بسیار دیر می خوابند و کم خوابی دارند و برخی نیز بیش از حد می خوابند.
راهکار های بسیاری برای بهبود خواب وجود دارد که از جمله آن ها تغییر در رژیم غذایی می باشد. غذایی که قبل از خواب مصرف می کنید می تواند تاثیر بسیاری بر روی میزان و کیفیت خواب شما بگذارد. در ادامه 9 تا از بهترین غذا هایی که می توانید شب ها قبل از خواب مصرف کنید را برای شما خواهیم گفت.


1. بادام
2. بوقلمون
3. دمنوش بابونه
4. کیوی
5. آب آلبالو
6. ماهی های چرب
7. گردو
8. برنج سفید
9. دمنوش گل ساعتی

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا