سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
اونس طلا1483.6
مظنه1,754,500
18 گرم405,000
ارزش سکه3,952,889
قدیم (بهار)3,960,000
جدید (امامی)3,981,000
نیم2,030,000
ربع1,230,000

افزایش قیمت جهانی طلا حبابی نیست

سایت طلا: یکی از کارشناسان اقتصادی با توجه به چشم انداز تاریک اقتصاد جهانی و بحران منطقه یورو پیش بینی کرده است سرمایه گذاران بلند مدت طلا به علت عدم قطعیت از آینده اقتصاد جهانی به خرید طلا ادامه خواهند داد.به گزارش سایت طلا به نقل از کیتکو، این کارشناس اقتصادی هند اعلام کرده است تنظیم قیمت طلا توسط سرمایه گذا ران زمان بر می باشد و قیمت های واقعی به سپرده های ثابت تبدیل می شوند.

براساس این گزارش، وی در ادامه افزود: بهای اونس جهانی طلا در ماههای آینده به بالاترین سطح خود خواهد رسید این در حالی است که افزایش عرضه و تقاضا در جهان نشانگر تداوم افزایش در بهای این فلز گرانبها می باشد .میزان تقاضای سرمایه گذاران هم افزایش یافته که این امر هم موجب رشد اونس جهانی طلا می شود.

به گزارش سایت طلا به نقل از این پایگاه خبری ، افزایش بهای طلا به عوامل اصلی بستگی دارد و رشد قیمت این فلز زرد حبابی نمی باشد نکته جالب توجه اینجاست که ضعیف شدن نرخ ارز اونس جهانی طلا را بالا می برد و نگرانی ها در خصوص افزایش نرخ تورم را تشدید می کند.

این گزارش می افزاید، انتشار اطلاعات مثبت اقتصادی و مالی به طور بلند مدت روی بهای طلا تاثیر گذارخواهد بود و به علت توجه سرمایه گذاران به تشدید بحران منطقه یورو با تقویت دلار اونس جهانی طلا نیز به چالش کشیده می شود.

گفتنی است، در حال حاضر مهمترین عامل تاثیرگذار روی بهای طلا گستردگی بحران بدهی در سیستم مالی غرب می باشد./الفسایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا