سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

7 راه حل طبیعی برای جوان سازی و رشد مجدد مو

موها یکی از مهم ترین بخش های زیبایی هستند که همه افراد اهمیت بسیاری برای آن ها قائل می شوند و می خواهند مو هایی زیبا داشته باشند.

7 راه حل طبیعی برای جوان سازی و رشد مجدد موموها یکی از مهم ترین بخش های زیبایی هستند که همه افراد اهمیت بسیاری برای آن ها قائل می شوند و می خواهند مو هایی زیبا داشته باشند.
بسیاری از شما ممکن است از زیبایی موهای خود راضی نباشید یا ریزش موی زیادی داشته باشید و یا حتی بخواهید سرعت رشد موهایتان را افزایش دهید. در ادامه هفت راه حل طبیعی این مشکلات را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید موهایی جوان، پرپشت و درخشان داشته باشید.


1. ماساژ: ماساژ پووست سر می تواند به رشد مجدد مو و افزایش سرعت رشد موهایتان کمک کند.
2. آلوئه ورا: مالیدن ژل آلوئه ورا به موها و پوست سر می تواند باعث از بین رفتن شوره، تسکین پوست سر و جوان کردن موهایتان شود.
3. روغن نارگیل: مالیدن روغن نارگیل به موهایتان میتواند ریزش آن ها را به شکل قابل توجهی کاهش دهد و موهایی درخشان به شما هدیه کند. توجه کنید که اگر موهای چربی دارید چند ساعت قبل از حمام و اگر موهایتان خشک می باشد پس از حمام از این ماده مفید استفاده کنید.
4. ماهی های چرب مانند سالمون: این ماهی ها از اسید های چرب مفید مانند امگا-3 و پروتئین بالایی برخوردار می باشند که از ریزش مو جلوگیری می کند. همچنین می تواند باعث افزایش تراکم و قطر موها نیز کمک کند.
5. جینسینگ: مصرف مکمل های حاوی این ماده بسیار ارزشمند غذایی می تواند رشد مو ها را تقویت کرده و از ریزش آن جلوگیری کند.
6. آب پیاز: اگر می توانید بوی آب پیاز را تحمل کنید مالیدن چند قطره از آن به موها و پوست سرتان می تواند باعث استحکام دیواره مو افزایش سرعت رشد آن شود. صرفا لازم است که 15 دقیقه با این محلول موهایتان را ماساژ داده و سپس با شامچو به طور کامل آن را بشویید.
7. لیمو: آبلیموی تازه و یا روغن لیمو می تواند باعث افزایش کیفیت مو، افزایش رشد و تقویت آن بشود. مانند آب پیاز لازم است تا 15 دقیقه آبلیمو را به سر و موهای خود بمالید و سپس آن را با شماپو بشویید.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا