سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

هیچکاری نکردن شاید برای شما آب نشود اما برای بسیاری نان خواهد شد!

امروزه تنبلی و اوقات بیکاری با چرخ زدن در فضای مجازی و گذراندن وقت در شبکه های اجتماعی همراه شده است که برخلاف تصور شما برای عده ای می تواند بسیار پول ساز باشد.

هیچکاری نکردن شاید برای شما آب نشود اما برای بسیاری نان خواهد شد!امروزه تنبلی و اوقات بیکاری با چرخ زدن در فضای مجازی و گذراندن وقت در شبکه های اجتماعی همراه شده است که برخلاف تصور شما برای عده ای می تواند بسیار پول ساز باشد.
پول درآوردن امروزه دیگر مانند گذشته نیست و دیگر لازم نیست حتما با یک بیل از صبح زود از خانه بیرون رفت و تا بوق سگ به کار بدنی پرداخت. امروزه بسیاری از افراد با در خانه نشستن فعالیت هایشان را انجام می دهند و پول بسیاری نیز عاید خود می کنند.
یکی از این فعالیت ها می تواند ساختن ویدیو و آپلود آن در یوتیوب باشد که قبلا درباره آن حرف زده ایم. اینستاگرام، تلگرام، توییتر و... همگی شبکه های اجتماعی می توانند مقدار بسیار زیادی درامد را برای فعالین خود به همراه داشته باشند.
در خانه نشستن و کار کردن دائم بسیاری از افراد نیز منبع درآمدی خوبی برای این افراد می سازد. شما با هر بار چک کردن یک کانال و یا یک صفحه اینستاگرام و... درآمدی را عاید صاحبان آن کانال ها می کنید.
تبلیغات می تواند دلیل اصلی درآمد های این شکلی باشد اما فقط تبلیغات نیست. شاید برایتان جالب باشد که بدانید صفحه های اینستاگرام و کانال های تلگرامی که بازدید های زیادی دارند نه تنها می توانند درآمد خوبی را از طریق تبلیغات و فروش محصولات کسب کنند بلکه هرچه خود آن صفحات نیز مانند زمین ارزشمندند. یعنی هرچه فالوور بیشتری داشته باشی انگار زمین بزرگ تر و در جای بهتری داری که با آن نه تنها می توانی کار کنی بلکه یک پشتوانه سرمایه نیز برای خودت ایجاد کرده ای.
در مجموع اگر بیکار گشتن در ففضای مجازی برای شما آب نمی شود افراد زیادی هستند که از این راه پول زیادی را کسب می کنند و احتمالا خودشان به مطالبی که تولید می کنند چندان اعتقادی هم ندارند.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا