سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

بهترین هدفون های بی سیم تا 100 هزار تومن در بازار

یکی از کاربردی ترین گجت هایی که ما هر روزه از آن استفاده می کنیم هندزفری و هدفون می باشد که می توان گفت تبدیل به نیازی ضروری برای همه ما شده است.

بهترین هدفون های بی سیم تا 100 هزار تومن در بازاریکی از کاربردی ترین گجت هایی که ما هر روزه از آن استفاده می کنیم هندزفری و هدفون می باشد که می توان گفت تبدیل به نیازی ضروری برای همه ما شده است.
این روز ها با افزایش شدید قیمت دلار گوشی های همراه و لوازم جانبی آن به شدت گران شده و نگرانی ها از خراب شدن گجت هایمان را چند برابر کرده است. اما به هر حال زمانی که خریدن آن ها نیاز داریم بهتر است ابتدا جستجویی کرده تا بتوانیم گجتی خوب با قیمت مناسب تهیه کنیم.
همانطور که احتمالا به یاد می آورید در گذشته ای نه چندان دور تلف های همراه خیلی خوب چیزی بین دو تا سه میلیون تومان قیمت داشتند و هندزفری های خوب نیز همین حول و حوش 100 هزار تومان بودند. اما در حال حاضر اگر یک هدفون یا هندزفری حرفه ای نیاز دارید لازم است بالای 500 هزار تومان هزینه کنید که خب پرداخت چنین مبلغی اصلا منطقی به نظر نمی رسد.
هندزفری های تا صد هزار تومان هندزفری های معمولی و اغلب بدون برند می باشند که معمولا در کارگاه های چین تولید می شوند که به شکل شوکه کننده ای بسیاری از آن دارای کیفیت بسیار خوبی می باشند و نیاز شما برای هزینه های زیاد را از بین می برند.
البته اگر باز هم اصرار دارید تا یک هندزفری بهتر تهیه کنید دو گزینه در پیش شماست. گزینه اول بالا بردن میزان پولی که قرار است برای خرید هندزفری بدهید. شما می توانید با حدود سیصد هزار تومان یک هندزفری میان رده و یا حتی بالا رده(از شرکت های ارزان قیمت تر) تهیه کنید. و راه حل دوم که پیشنهاد من نیز می باشد خرید هندزفری های باسیم است که با هزینه کردن صد هزار تومان می توانید موارد بسیار با کیفیتی از آن را تهیه کنید.(با وجود داشتن چند هدفون بی سیم هنوز هم از هندزفری های باسیم لذت بیشتری می برم).
حال در ادامه پنج هندزفری بی سیم تا صد هزار تومان را به شما معرفی خواهیم کرد که در ایران نیز موجود می باشد.
1. هدفون های بی سیم با کیفیت کپی شده از اپل یا به اصطلاح های کپی
2. هندزفری بلوتوث مدل ST-K9
3. هندزفری بی سیم مدل H15
4. هدفون بی سیم راک مدل MUMO-03BT
5.  هدفون بی سیم وایسون مدل E13

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا