سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

درد گرفتن مو نشانه جدید بیماری ویروس کرونا!

طی ماه های گذشته ما و دیگر مردم جهان همگی در حال دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری جدید به نام کووید-19 که بر اثر ویروسی نسبتا ناشناخته به نام ویروس کرونا بوده ایم و خمچنان نیز این بیماری در حال گرفتن جان هزاران انسان می باشد.

درد گرفتن مو نشانه جدید بیماری ویروس کرونا!طی ماه های گذشته ما و دیگر مردم جهان همگی در حال دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری جدید به نام کووید-19 که بر اثر ویروسی نسبتا ناشناخته به نام ویروس کرونا بوده ایم و خمچنان نیز این بیماری در حال گرفتن جان هزاران انسان می باشد.
از ماه ها پیش که این ویروس شروع به گسترش یافت سایت ها و مجه ها و کانال های مختلف در همه جای اینترنت شروع به برشمردن علائم این بیماری و نشانه های و البته راه درمان آن بودند که بعضی از آن ها بسیار عجیب هم می رسید.
برای مثال اگر در این مدت در فضای مجازی چرخیده باشید دیده این که بعضی یک سری از گیاهان مفید مانند زردچوبه، سیر و پیاز را معرفی کرده بودند(که البته هیچ تاثیری بر روی بیماری ندارند وو فقط برای بدن مفید می باشند) و برخی دیگر نیز چیز های بسیار عجیبی مانند ادرار شتر را معرفی کردند.
درباره علائم بیماری نیز همین رویه وجود داشته و دارد. به دلیل ناشناخته بودن این ویروس و البته در حال تغییر بودن دائمی آن هیچ گونه علائم کاملا مشخصی به جز چند مورد (مانند سرفه های خشک) را دارا نمی باشد. متاسفانه در فضای مجازی علائم مختلفی را به این بیماری می چسبانند و به خورد مردم می دهند که برخی از آن ها به عجیبی درد گرفتن مو ها و نوک دماغ می باشد!
باید دقت داشته باشید که اطلاعات درباره این بیماری را صرفا از منابع رسمی مانند سازمان جهانی بهداشت دریافت کنید تا از دام سود جویان دور بمانید. توجه کنید که تا به امروز هیچ دارو و یا ماده غذایی ثابت نشده است که به درمان این بیماری کمک می کند پس از خوردن چیز های عجیب و غریب خودداری کنید، از هر اتفاقی که در بدنتان می افتد نگران کرونا نشوید و مراقبت های شخصی را بسیار جدی بگیرید.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا