سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

فرصتی برای خرید طلا

با توجه به بالا رفتن قیمت طلا در هفته های اخیر توجه سرمایه گذاران به خرید طلا دوچندان شده است. حال سإالی که پیش می آید این است که چه زمانی برای خرید طلا مناسب تر است؟

فرصتی برای خرید طلابا توجه به بالا رفتن قیمت طلا در هفته های اخیر توجه سرمایه گذاران به خرید طلا دوچندان شده است. حال سإالی که پیش می آید این است که چه زمانی برای خرید طلا مناسب تر است؟
طلا از صبح امروز دچار نوسان شده است. ابتدا قیمت طلا افزایش یافت به 1776 دلار رسید و پس از آن روندی کاهشی را شروع کرد و قیمت آن رو به کاهش نهاد. در لحظه نوشته شدن این متن هر انس طلای جهانی 1765 دلار می باشد که نسبت روز گذشته 7 دلار کاهش داشته است.


با توجه به اینکه پیش بینی های بلند مدت قیمت طلا همگی بر روی بالا رفتن قیمت طلا اتفاق نظر دارند این نتیجه گیری که طلا در نهایت بسیار بالا تر خواهد رفت منطقی به نظر می رسد. حال باید به این توجه کنیم که طلا همواره نواسانات زیادی را پشت سر می گذارد.
قانون عرضه و تقاضا، نگرانی های مختلف و گذارش های اقتصادی همگی بر روز قیمت فلز زرد تاثیر گذارند و آن را جابه جا می کنند. برای مثال در هفته اخیر قرار است که گزارش جدیدی از وضعیت اقتصادی ایالات متحده منتشر شود که پیش بینی می شود بهبود آن را توصیف کند. در نتیجه به احتمال زیاد قیمت طلا دچار نوسان شده و کاهش خواهد یافت.
در شرایط حاضر اگر قصد خرید طلا دارید پیشنهاد ما این است  که خبر ها را دنبال کرده و منتظر این امواج نوسان باشید تا بتوانید در پایین ترین قیمت خرید خود را انجام داده و پس از مدت کوتاهی سود کنید.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا