سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

دلایل سرعت لاکپشت وار رشد مو چیست؟+راه حل

مو ها یکی از بخش های بدن ما هستند که به شکل مستقیمی با زیبایی سر و کار دارند. سلامت و رشد مناسب آن ها برای بسیاری از افراد اهمیت ویژه ای را دارا می باشد.

دلایل سرعت لاکپشت وار رشد مو چیست؟+راه حلمو ها یکی از بخش های بدن ما هستند که به شکل مستقیمی با زیبایی سر و کار دارند. سلامت و رشد مناسب آن ها برای بسیاری از افراد اهمیت ویژه ای را دارا می باشد.
رشد مو به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل در سرعت رشد و ریزش آن نقش بسیار مهمی را ایفا میکنند. این عوامل  ژنتیک، سن، سلامتی و رژیم غذایی می باشند.
در برخی از این عوامل مانند سن و ژنتیک نمی توان تغییری ایجاد کرد اما می توان سلامت پوست و مو و رژیم غذایی را کنترل نمود.
از دلایل کند شدن رشد موها می توان کثیفی و چربی مو و پوست سر را نام برد که به شکل قابل توجهی رشد مو را کاهش می دهد و باعث ضعیف شدن ریشه مو می شود.
نرسیدن ویتامن هایی مانند ویتامین دی، بی و سی و مواد معدنی آهن، روی نیز می تواند بر روی سرعت رشد و ریزش موهای سر شما تاثیر بسیاری بگذراد. در ضمن مصرف پروتئین کافی یکی از شروط اصلی موهای سالم با رشد خوب می باشد.
ورزش و خواب کافی نیز می توانند بر روی سرعت رشد مو تاثیر بگذراند. ماساژ سر نیز توسط بسیاری توصیه می شود که نه به صورت قطعی امام ممکن است رشد موهای شما را بالا ببرد.
در انتها اگر موهایی سالم و با رشد زیاد و سریع می خواهید لازم است رژیم غذایی شامل میوه ها و غذا های حوای ویتامین ها و مواد معدنی مختلف که در بالا به آن ها اشاره شد داشته باشید، ورزش کنید و خواب کافی داشته باشید و هیچ گاه نضافت سر و بدن خود را دست کم نگیرید.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا