اونس طلا1762.1
مظنه4,968,000
18 گرم1,146,800
ارزش سکه11,192,904
قدیم (بهار)11,400,000
جدید (امامی)11,825,000
نیم5,950,000
ربع3,550,000
 

پیش‌بینی قیمت طلا در هفته اول تیر

دبیر اتحادیه طلای تهران می‌گوید: با افزایش قیمت اونس جهانی طلا و تصویب قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام آژانس اتمی قیمت طلا در بازار داخل احتمالا افزایشی است و چنانچه مدیران بانک مرکزی بتوانند قیمت ارز را کنترل کنند، قیمت طلا تا پایان این هفته گران نخواهد شد.

به گزارش سایت طلا ، اخیرا قیمت طلا روند صعودی داشته است اما رکورد بازدهی بازارهای مختلف در هفته اخیر همچنان در دست بورس بود به گونه‌ای که بورس بازدهی مثبت ۶٫۶ درصد، دلار مثبت ۳٫۳ درصد، سکه مثبت ۲٫۱ درصد و طلا مثبت ۳٫۳ درصد را به ثبت رساند.

با این وجود طلا هم همچنان خبرساز بود و روند صعودی قیمت طلا در حالی ادامه دارد که تقاضا برای خرید مصنوعات طلا به طور چشم‌گیری کاهش یافته است. حالا با
تصویب قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام آژانس اتمی سوالی که ایجاد می‌شود، این است که قطعنامه بر قیمت طلا چه تاثیری خواهد گذاشت؟

دبیر اتحادیه طلای تهران در پاسخ به این پرسش گفت: با افزایش قیمت اونس جهانی طلا و تصویب قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام آژانس اتمی قیمت طلا در بازار داخل تحت تاثیر روانی ناشی از آن خواهد بود و معتقدیم چنانچه مدیران بانک مرکزی بتوانند قیمت ارز را کنترل کنند، قیمت طلا تا پایان این هفته گران نخواهد شد.

نادر بذرافشان افزود: در آخرین معاملات روز پنج‌شنبه تاکنون قیمت اونس جهانی طلا ۱۹ دلار رشد کرد و به قیمت یک هزار و ۷۴۲ دلار رسید. طلای ۱۸ عیار هم با رشد ۲۰ هزار تومانی به کانال ۷۷۲ هزار تومان دست یافت.

او با اشاره به قیمت انواع سکه اظهار کرد: در حال حاضر قیمت سکه تمام بهار آزادی هفت میلیون و ۷۸۰ هزار تومان، نیم سکه به قیمت سه میلیون و ۷۷۰ هزار تومان، ربع سکه به قیمت دو میلیون و ۱۳۰ و سکه گرمی یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
1 0

شاشا سه سال میگه :

تاریخ: 1399/03/31 ساعت 12:56
کلا پیش بینی های ایشون تا سرکوچه اعتبارنداره.