سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

شش مکان باور نکردنی اما واقعی روی زمین+عکس

دنیا پر از مکان ها و جاذبه های باورنکردنی است که تا آن ها را نبینیم باورمان نمی شود. مکان هایی که میخواهیم در ادامه به شما معرفی کنیم نیز از این دسته هستند. بسییار زیبا، عجیب و شگفت انگیز

شش مکان باور نکردنی اما واقعی روی زمین+عکسدنیا پر از مکان ها و جاذبه های باورنکردنی است که تا آن ها را نبینیم باورمان نمی شود. مکان هایی که میخواهیم در ادامه به شما معرفی کنیم نیز از این دسته هستند. بسییار زیبا، عجیب و شگفت انگیز
1. دریاچه لکه دار: این دریاچه زیبا در کشور کانادا قرار دارد و یک از عجیب ترین جاذبه های روی زمین است. به دلیل مواد معدنی موجود در این دریاچه پس از تبخیر آب آن در تابستان گودال های آب زیادی به وجود می آید که هرکدام رنگ متفاوتی دارد.


2. پاموکاله: این مکان یکی از مکان های ثبت شده در میراث جهانی یونسکو می باشد (کاخ پنبه) که در جنوب غرب ترکیه قرار دارد.


3. دریاچه صورتی: این دریاچه عجیب در غرب استرالیا قرار دارد و دلیل رنگ آن نیز نوعی جلبک و باکتری می باشد.


4. کوه های تیانزی: ان کوه ها در استان هونان چین قرار دارند. جالب است بدانید که فیلم آواتار از این کوه ها الهام گرفته است.


5. جزیره سوکترا: این جزیره در قاره آفریقا قرار دارد و متعلق به کشور یمن می باشد. اگر به فیلم های علمی تخبلب علاقه مند هستید این جزیره هیچ تفاوتی با آن ها ندارد! کاملا دور افتاده با گیاهان و درختانی عجیب که در هیچ کجای دنیا یافت نمی شود.


6. جزیره گربه: این جزیره عجیب که در ژاپن قرار دارد میزبان تعداد زیادی گربه است. از نظر ماهیگیران این جزیره محل خوش شانسی است.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا