سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1775.4
مظنه3,956,000
18 گرم913,200
ارزش سکه8,912,868
قدیم (بهار)9,300,000
جدید (امامی)10,060,000
نیم5,000,000
ربع2,900,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

افت غیرقابل پیش بینی قیمت طلا+تحلیل تکنیکال

از اوایل روز جمعه شاهد کاهش شدید قیمت طلا بودیم که بسیاری از سرمایه گذاران در این بازار را نگران کرده است.

افت غیرقابل پیش بینی قیمت طلا+تحلیل تکنیکالاز اوایل روز جمعه شاهد کاهش شدید قیمت طلا بودیم که بسیاری از سرمایه گذاران در این بازار را نگران کرده است.
یکی از مهم ترین دلایل این افت قیمت طلا را می توان انتشار گذارش وضعیت اشتغال توسط وزارت کار آمریکا دانست. داده های این گذارش نشان دادند که در ایالات متحده آمریکا در ماه گذشته بیکاری به نسبت ماه پیش کاهش یافته است. به علاوه پرداختی ها به میزان 2.5 میلیون دلار افزایش داشته است(به جز بخش کشاورزی).
نرخ بیکاری نیز در ماه گذشته 13.3 درصد اعلام شد که بسیار بهتر از پیش بینی های بازار بود.
این اطلاعات باعث شد تا وضعیت اشتغال بهتر از آن چه پیش بینی می شد ارزیابی شود و در نتیجه اقتصاد دانان را به این فکر انداخت که ممکن است بهبود وضعیت اقتصادی بسیار سریع تر از آنچه حدس زده بودند اتفاق بیافتد.
همچنین تجار و سرمایه گذاران معتقدند که مشکلات اقتصادی ناشی از بیماری کووید 19 به اوج خود رسیده و دیگر بدتر نخواهد شد که باعث می شود ریسک پذیری در بازار بالاتر برود. در ضمن بورس نیز در حال رشد می باشد و در وضعیتی بهتر به نسبت سه ماهه گذشته قرار گرفته است که این امر نیز باعث می شود ارزش فلز زرد کاهش یابد.
البته باید این را در نظر گرفت که دولت ها باید با تورمی که ممکن است بخاطر تزریق پول به وجود بیاید مقابله کنند و این مسیر سختی را رو به روی آن ها قرار می دهد و باعث می شود تا فلزات گرانبها قیمت خود را حفظ کنند.
رشد قیمت روزانه در بازار طلا منفی شده است از این رو انتظار می رود طلا در کوتاه مدت در صورت صعود حداکثر تا 1750 دلار رشد کند و از 1650 دلار نیز پایین تر نیاید.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا