سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

کاهش 35 درصدی قیمت خودرو در بازار آزاد+قیمت

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از کاهش ۳۵ درصدی قیمت خودرو در بازار آزاد طی روزهای اخیر خبر داد.

کاهش 35 درصدی قیمت خودرو در بازار آزاد+قیمت


رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از کاهش ۳۵ درصدی قیمت خودرو در بازار آزاد طی روزهای اخیر خبر داد.
 سعید موتمنی رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره آخرین وضع بازار خودرو اظهار کرد: بازار خودرو آرام است. تقاضایی برای خرید نیست و تنها فروشنده در بازار حضور دارد.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو تشریح کرد: قیمت خودرو نسبت به ۲ هفته گذشته حدود ۳۵ درصد کاهش داشته است. اگر سیاست ها و برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت به درستی اجرا شود در آینده نزدیک شاهد کاهش بیشتر قیمت خودرو خواهیم بود.

این مقام مسئول افزود: سیاست وزارت صمت این است که فاصله قیمت خودرو بین بازار و کارخانه به کمترین میزان خود برسد و تقاضا هم برای ثبت نام فروکش کند.

موتمنی با اشاره به آخرین وضعیت قیمت خودرو در بازار آزاد، بیان کرد: در بازار آزاد یک قیمت مصوب برای خودرو ارائه نمی‌شود و تفاوت قیمتی وجود دارد. امروز در بازار حدود قیمتی پژو ۲۰۶ تیپ ۲، ۱۱۸ میلیون تومان، پراید ۱۱۱، ۷۱ میلیون تومان، پراید ۱۳۱، ۶۶ میلیون تومان، پژو ۴۰۵، ۱۱۱ میلیون تومان، سمند ۱۱۴ میلیون تومان، دنا پلاس ۱۹۲ میلیون تومان و دنا ۱۶۷ میلیون تومان بود.

کاهش 35 درصدی قیمت خودرو در بازار آزاد

 رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو با تاکید بر اینکه قیمت ها در بازار نوسانات جزئی دارد، گفت: قیمت هایی که برای انواع خودرو اعلام شد ممکن است ۲ تا ۳ میلیون تومان تفاوت داشته باشند و نمی توان در بازار  قیمت مقطوعی را برای آن اعلام کرد. 

او با بیان اینکه مجموعه سیاست‌های دولت از ۲۲ اردیبهشت ماه امسال، توانسته بازار خودرو را آرام کند ،گفت: قیمت‌ خودرو هم اکنون به شدت افت کرده است.  ورود شورای رقابت یک ظرفیت بسیار مناسبی برای کنترل قیمت خودرو است و یک گام مثبت برای ساماندهی بازار به شمار می‌رود.

او بیان کرد: قیمت هر دستگاه پژو ۲۰۶ ظرف هفته‌های گذشته از ۱۶۰ میلیون تومان به ۱۱۸ میلیون تومان، هر دستگاه پراید ۱۱۱ از ۹۰ میلیون تومان به ۷۰ میلیون تومان، هر دستگاه پراید ۱۳۱ معادل ۸۵ میلیون تومانی به ۶۶ میلیون تومان رسیده است.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا