سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

آیا طلا ارزان می­شود؟

پیش بینی بازار طلا | پس کاهش ارزش طلا در صبح روز گذشته و رشد آن در بعد از ظهر همان روز، امروز نیز بازار شاهد بالا رفتن پایدار قیمت طلا می باشد

پیش بینی قیمت طلا، آیا طلا ارزان می­شود؟


پس کاهش ارزش طلا در صبح روز گذشته و رشد آن در بعد از ظهر همان روز، امروز نیز بازار شاهد بالا رفتن پایدار قیمت طلا می باشد. پس از اینکه در صبح روز گذشته قیمت طلا به زیر 1700 دلار سقوط کرد فروش پایین آمد و خرید آن بیشتر شد و باعث احیای دوباره ارزش آن در بعد از ظهر دیروز شد.

با بررسی حرکت قیمت طلا در پنجاه روز اخیر میتوان حدس زد که طلا همچنان روند صعودی خواهد داشت. میانگین حرکت قیمت طلا در پنجاه روز یک شاخص فنی است که می گویید اگر قیمت فعلی طلا از این میانگین بیشتر است در کوتاه مدت طلا روندی صعودی خواهد داشت.

برای پایین آمدن قیمت طلا لازم است مردم از خریدن آن نگران شوند و دست از خرید طلا بردارند. بدین گونه تقاضا در بازار به شدت کاهش می یابد. در عین حال در این شرایط افراد از ترس از دست دادن بیشتر پولشان شروع به فروش طلا های خریداری شده شان میکنند که این موضوع نیز با جا بهجا کردن میزان عرضه قیمت طلا را بیشتر کاهش می دهد.

در حال حاضر قیمت طلا در محدوده ای است که تغییرات گفته شده بالا حداقل در کوتاه مدت اتفاق نخواهد افتاد و انتظار می رود طلا همچنان گران تر شود.

اگر به قیمت طلا در بلند مدت نیز توجه کنیم می بینیم که در دویست روز گذشته طلا بالا تر از میانگین قیمت ان از سال 2018 قرار دارد. البته منهای 5 روز در ماه مارس (فروردین ماه) که زیر میانگین قیمت بود.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا