سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

قتل فجیع رومینا دختر ۱۳ ساله؛ مرد تالشی سر دخترش را بُرید!

اهالی تالش اول خرداد شاهد جنایت هولناکی در محله بودند که مرگ تلخ دختر ۱۳ ساله را رقم زده بود. رومینا در خواب به قتل رسیده بود.


رومینا، دانش‌آموز ۱۳ساله تالشی به جرم فرار با پسری که دوستش داشت دستگیر و علیرغم اینکه اصرار کرده بود او را به پدرش تحویل ندهند، به خانواده‌اش بازگردانده شد.

عصر ۱ خرداد کانال‌های محلی تالش از یک قتل فجیع ناموسی خبر دادند. دختری ۱۳ ساله در سفید سنگان لمیر از بخش حویق به دست پدرش در خواب سر بریده شد. رومینا دلباخته یکی از پسر‌های همشهری شده بود. به گفته محلی‌ها مخالفت‌های شدید پدر دختر با ازدواج این دو به دلیل تفاوت‌های فرهنگی، آن‌ها را به فکر فرار از منزل وا داشت. اما پیگیری‌های خانواده‌ها به دستگیری آن‌ها توسط پلیس منجر می‌شود. به گفته افراد محلی رومینا به دلیل حفظ امنیت جانی خود و آشنایی با خلقیات پدرش تمایل به بازگشت به خانه نداشته، اما به ناچار و طبق قوانین به پدر خانواده تحویل داده می‌شود.

 
داستان عاشقانه رومینا به مرگی تلخ ختم شد

شنیده‌ها حاکی از آن است که پس از بازگشت رومینا به خانه، جو حاکم بر خانه نه تنها آرام نمی‌گیرد بلکه اختلافات و تحریکات خانوادگی بالا گرفته و آتش خشم پدر شعله ور‌تر میشود تا جایی که پدر در روز یک خرداد با خلوت کردن خانه، گردن رومینای ۱۴ ساله را با استفاده از داس درحالی که او در خواب بود به طرز فجیعی از تن جدا می‌کند.
 

پدر سنگدل تالشی دختر ۱۳ ساله را با داس در خواب کشت

به گفته افراد محلی، پدر بعد از ارتکاب جرم با در دست داشتن داس از خانه خارج شده و به قتل دخترش اعتراف می‌کند و توسط پلیس بازداشت و به مراجع قضایی سپرده می‌شود.

مطابق با ماده ۲۲۰ قانون مجازات اسلامی پدر در جایگاه، ولی دم در قتل فرزند، قصاص نمی‌شود بلکه قصاص تبدیل به دیه و تعزیر می‌شود. هرچند هنوز باید منتظر مراحل قضائی آن باشیم. در هر صورت قتل رومینا با واکنش‌های مختلفی از سوی اهالی منطقه این دختر نوجوان و افکار عمومی مواجه شده است. بواقع اینگونه موارد از جمله جرائمی است که قلب افکار عمومی را در سینه می‌فشارد و شاید لازم است تا مجلس و قانون برای جلوگیری از تکرار این موارد تدابیر شدیدتری را اتخاذ نمایند.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
1 2

مهران313 یک ماه میگه :

تاریخ: 1399/03/07 ساعت 17:00
در اسلام پدر بر فرزند ولایت دارد ولی حقوق و وظایف واجبی هم بر گردن پدر می باشد از جمله تربیت صحیح فرزندان و ایجاد آرامش و امنیت روانی در خانواده. اینکه شخصی فرزند خود را به طرز فجیعی بکشد چه ربطی به اسلام دارد ؟ این گونه حوادث ثمره همان آزادی و جیغ های بنفش وولنگاری در فضای مجازی و فرهنگی کشور و کم کاری مسولان در زمینه های فرهنگی و اقتصادی هستش که تاوان آن را مردم بدبخت ضعیف و بیجاره بپردازند . همه آنهایی که در بوجود آمدن این مشکل سهیم هستن باید پاسخگو باشند از رای دهندگان و حمایت کنندگان و آن مرد فریبکار و این پدر و... خود را مقصر بدانید نه اسلام را

2 0

Leila-90 یک سال پاسخ می دهد :

تاریخ: 1399/03/09 ساعت 14:46
گمشو بابا عنتر

3 2

Leila-90 یک سال میگه :

تاریخ: 1399/03/06 ساعت 13:24
بچه دراسلام جزو اموال پدرو مادر محسوب میشه پس هر غلطی بخوان میتونن انجام بدن

1 2

احمد. پنج سال پاسخ می دهد :

تاریخ: 1399/03/08 ساعت 04:38
اگر این دختر می خواست با خواستگارش ازدواج کند فریادها بلند می شد که کودک همسری باب شده و از طرفی اخیرا طبق قانون ازدواج در زیر سن قانونی ممنوعیت دارد یعنی این دختر نمی توانسته رابطه مشروع با خواستگارش داشته باشد از طرفی پدر خانواده نمی توانسته به رابطه نامشروع فرزندش تن دهد از طرفی رها شدگی فضای مجازی خصوصا اینستاگرام و تلگرام باعث قربانی شدن فرزندان بی تجربه خانواده ها می شود اما کسی از وزیر ارتباطات بابت این جنایات بازخواست نمی کند


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا