سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

طلا در آستانه یک حرکت بزرگ: رو به بالا یا نزولی؟

چندین هفته است که شاهد رشد و پیشروی قیمت طلا بوده ایم؛ اوجی که تاکنون سابقه نداشته است.

به گزارش سایت طلا به نقل از کیتکو، حدود یک هفته پیش این هشدار را مطرح کردیم که علیرغم چند هفته صعود در بهای طلا، احتمالا ریزش قیمت این فلز وجود دارد. اکنون الگوی رشد طلا به تدریج منفی شده است. گرچه نمودار کلی محاسبات ما یک الگوریتم اختصاصی است اما موارد متعددی برای نگرانی وجود دارد.

طلا طی دو هفته گذشته به نرخ های پایین تر نزول کرده و این روند همچنان ادامه دارد. این در حالی است که در نمودارهای ماه ژوئن،‌ این فلز گرانبها همچنان در سطح حمایت الی خود یعنی حدود ۱۷۰۰ دلار در هر اونس قرار دارد. شواهد حاکی از آن است که طلا اکنون در حال آماده شدن برای یک حرکت بزرگتر است.

طلا  هنوز هم می تواند در مسیر صعود حرکت کند اما ما مدتهاست که احساس خوبی نسبت به آن نداشته و معتقدیم که روند آن نزولی خواهد شد. گرچه الگوریتم های ما طبق تجارت مکانیکی است اما چیزی در این میان وجود دارد که درست به نظر نمی رسد. سطح نقره و پلاتین هر دو متوسط بوده و پشتیبانی هر دوی آنها اندک است. ما یک هفته پیش پیشنهاد دادیم  که به نظر نمی رسد که پلاتین یا نقره امکان صعود داشته باشند. اکنون نیز معتقدیم که طلا نگرانی های زیادی در مسیر صعودی خود دارد.

اگر بازار به سطحی پایین تر از سطوح پشتیبانی خود برسند،‌ زمینه برای سیگنال فروش ایجاد می شود.  گزارش کالای فنی Technomental عصرهای چهارشنبه منتشر می شود و کلیه کالاهایی را که در بازارهای آتی  ایالات متحده و انگلستان تجارت می شوند و همچنین سهام، اوراق قرضه و ارزهای دیجیتال را پوشش می دهد.

 گزارش خلاصه در روز جمعه بعد از بسته شدن بازارها و گزارش های سه ماهه قوی در مورد هر یک از شش بخش کالا و یک مرور کلی درباره آن وجود دارد که روند سه ماه گذشته را نقض می کند و پیش بینی ها و پیشنهادات خود را برای سه ماهه بعدی ارائه می دهد. اندی هچت، نویسنده گزارش، از اوایل دهه ۱۹۸۰ تاجر کالا بوده و تجربه گسترده ای در تمام طبقات دارایی در بازارها دارد.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا