سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1812.8
مظنه4,198,000
18 گرم969,100
ارزش سکه9,458,094
قدیم (بهار)9,600,000
جدید (امامی)10,480,000
نیم5,300,000
ربع3,120,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

تازه‌ترین اظهارات ترامپ درباره منشأ کرونا

رئیس‌جمهوری آمریکا در اظهارتی مغایر با بیانیه‌های جامعه‌ اطلاعاتی آمریکا، باز هم مدعی شده است، شواهد و مدارکی در دست دارد که نشان می‌دهد ویروس کرونا در آزمایشگاهی در ووهان ساخته و منتشر شده است.

به گزارش سایت طلا ، به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه گاردین، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا اظهار کرد، شواهد و مدارکی در دست دارد که نشان می‌دهد ویروس کرونا در آزمایشگاه ووهان ساخته و منتشر شده است.

ترامپ در یک کنفرانس خبری افزود که نمی‌تواند دلیل اطمینانش را از این که فکر می‌کند این ویروس در آزمایشگاهی در ووهان نشأت گرفته است، بیان کند.

او در پاسخ به این سؤال که آیا او مدارک و شواهدی دال بر این که منشأ کرونا آزمایشگاهی در شهر ووهان بوده است یا خیر، پاسخ داد: بله، من شواهدی دارم که نمی‌توانم توضیح بدهم.

این در حالی است که جامعه اطلاعاتی آمریکا نتیجه‌گیری کرده است، ویروس کرونا ساخته دست انسان یا از نظر ژنتیکی اصلاح شده نیست؛ هرچند هنوز درحال تحقیق درباره سرمنشأ انتشار آن است.

دفتر رئیس اطلاعات ملی آمریکا گفت که سازمان‌های اطلاعاتی همچنان مشغول بررسی این موضوع هستند که آیا این ویروس در اثر تماس با یک حیوان شیوع پیدا کرد یا در اثر حادثه‌ای آزمایشگاهی.

دفتر مدیر اطلاعات ملی آمریکا که بر کلیه سازمان‌های اطلاعاتی این کشور نظارت دارد، اعلام کرد که با اجماع گسترده علمی درباره طبیعی بودن عامل بیماری کووید-۱۹ هم‌نظر است.

در این بیانیه آمده است: جامعه اطلاعاتی به بررسی جدی داده‌ها و اطلاعات امنیتی تازه ادامه خواهد داد تا ببیند آیا شیوع از طریق تماس با یک حیوان آلوده شروع شد یا نتیجه حادثه‌ای در آزمایشگاهی در ووهان بود.

این ویروس ابتدا در شهر ووهان چین شناسایی شد.

غلط بودن این نظریه که ویروس کرونا ممکن است به طور ناخواسته از آزمایشگاهی نشت کرده باشد، هنوز ثابت نشده است. ترامپ در پاسخ به سوالات در کاخ سفید به این نظریه دامن زد. خبرنگاری از او پرسید: آیا تاکنون چیزی دیده‌اید که باعث اطمینان زیاد شما شود که موسسه ویروس‌شناسی ووهان سرمنشأ این ویروس بوده است؟

رئیس‌جمهوری آمریکا پاسخ داد: بله، دیده‌ام و فکر می کنم سازمان بهداشت جهانی باید از خود خجالت بکشد چون مثل روابط عمومی چین عمل می‌کند.

او افزود: آیا اشتباهی کرده‌اند، یا مشکل به خاطر یک اشتباه شروع شد و بعد اشتباه دیگری مرتکب شدند، یا کسی عمدا کاری کرده؟

او گفت: من نمی‌فهمم چطور اجازه سفر مردم به باقی چین از ووهان ممنوع شد اما آنها اجازه سفر به باقی جهان را پیدا کردند. سوال بد و سختی است که باید جواب بدهند.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا