سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

پرواز گسترده هواپیماهای آمریکایی بر فراز ساختمان پایگاه "عین الاسد"

یک منبع امنیتی در عراق اعلام کرد که هواپیماهایی سربازان و مستشاران آمریکایی را از پایگاه عین الاسد در استان الانبار به ساختمان این پایگاه منتقل کردند.

به گزارش سایت طلا ، یک منبع امنیتی در عراق، امروز- یکشنبه- به پایگاه خبری "المعلومه" اعلام کرد: پایگاه عین الاسد در ناحیه "البغدادی" در شرق شهرستان "هیت" واقع در غرب الانبار، امروز شاهد فرود تعدادی هواپیماهایی بود که سربازان و مستشاران آمریکایی را به داخل ساختمان این پایگاه منتقل کردند.

منبع مذکور با اشاره به این‌که عملیات انتقال هوایی این نیروهای آمریکایی تحت تدابیر بی‌سابقه امنیتی انجام شد، افزود: هواپیماهایی که در ساختمان پایگاه فرود آمدند همچنین حامل تجهیزات جنگی بودند که ممکن است که آنها را از پایگاه‌هایی که اخیرا نیروهای آمریکایی آنجا را ترک کردند، منتقل کرده‌اند.

وی در عین حال تصریح کرد: همزمان با پرواز گسترده جنگنده‌های آمریکایی بر فراز ساختمان پایگاه عین الاسد، این پایگاه هوایی همچنین شاهد تردد غیرمعمول هواپیماها است.

پیش از این، "قصی الانباری" از فرماندهان الحشد الشعبی از تحرکات آمریکایی‌ها برای بمباران مجدد پایگاه‌های الحشد خبر داد و تصریح کرد که الحشد الشعبی مجموعه تدابیری پیشگیرانه برای خنثی کردن طرح و توطئه‌های آمریکا اتخاذ کرده است.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا